Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 1 napig aramtalanitva volt a...

1 napig aramtalanitva volt a kazan mert jo ido volt. Utana visszadugtam a konnektorba es mar nincs futes. Miert?

Figyelt kérdés
Piros led villog es a nyomas is leesett. Ha megnyitom a nyomast egy pillanatra hogy hogy kb 1 vagy masfel bar legyen akkor mukodni fog? Lottem egy kepet, melyik csapot kell elforditani hogy a nyomas feljebb menjen? [link]
2020. febr. 26. 08:16
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
ööö... nem kellene időt hagyni neki, hogy felfűtse a vizet?
2020. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Mar tegnap este ota vissza van dugva. Csak villog a led,a mutato meg lent. Futes nincs azota se.
2020. febr. 26. 08:34
 3/51 anonim ***** válasza:
A vízhőmérséklet mennyire van állítva?
2020. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de a boilerben meleg a viz,az mukodik. A futes az 24 fokra van beallitva ha arra vagy kivancsi.
2020. febr. 26. 08:46
 5/51 anonim ***** válasza:
45%
Meg az is fontos, hogy semmiképpen se írd meg a kazán pontos tipusát, mert akkor elveszne a tippelgetés öröme.
2020. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

A kép alapján ez egy Immergas Eolo Star, nem kell hozzá Columbonak lenni..


Na szóval, az oké hogy fűtés nem kell, de melegvíz sem? Ha kihúzod a konnektorból, melegvíz sem lesz.. Amúgy át lehet állítani nyári üzemmódra, nem kell kihúzni. A kép alapján az látszik, hogy nincs víz a rendszerben, a nyomásmérő nullán áll, így nyilván nem fog elindulni a fűtés. Az hogy hova tűnt a víz a rendszerből már jobb kérdés, lehet valahol elszivárgott, ami nem jó jel. Amit most tehetsz, hogy újra feltöltöd a rendszert vízzel (kb 1.5 bar-ig) és utána figyeled a nyomást napokig.

2020. febr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Kepen ott van a markaja.
2020. febr. 26. 08:50
 8/51 A kérdező kommentje:
6 os. De pont ezaz hogy nemtudom melyik csapot forditsam, mennyi ideig. Kozben figyeljem a mutatot? Es kb masfel bar utan zarjam el?Es ezt kihuzott vagy bedugott allapotban tegyem? Keprol balrol hanyadik csapot nyissam meg?
2020. febr. 26. 08:53
 9/51 anonim ***** válasza:

Annak is van csomó verziója...


[link]


a 177 oldal lap alján van, hogy kell bekapcsolni. Be kell kapcsolni a téli módot. Hogy ez segít-e nem tudom, sosem láttam ilyen kazánt.


Ki ne találd már, hogy elszivárgott egy nap alatt a víz a rendszerből.

2020. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Van ilyenkor melegviz is. Nyaron egesz evszakban ki szokott lenni huzva es van melegviz akkor is. A boileren van kulon allito is hogy milyen homersekletu legyen a viz. Melegviz az most is van. Az kulon van. Nekem a futessel van bajom hogy az meg nincs.
2020. febr. 26. 08:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!