Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan lehet ezt kikapcsolni?...

Hogyan lehet ezt kikapcsolni? (Orion mikró)

Figyelt kérdés

van egy Orion mikró. OM-5123D

2 napja 2db pattogatott kukorica program után folyamatosan pittyeg miközben bármi megy a mikróba..illetve mikor vissza van csukva az ajtó, nem megy de akkor is össze vissza pittyegő hangot ad...

már megtörtént a hosszabb ideig tartó áramtalanítás is..de nem segített a helyzeten. Az órát beállítottam a pontos időre...1éves, (tudom, van garancia, de hátha másnál is volt ez a hiba és sikerült megjavítani)



2020. márc. 13. 09:42
 1/4 A kérdező kommentje:
a gyerekzár nincs bekapcsolva, mert a mikró használható, csak csipog össze vissza..
2020. márc. 13. 09:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak, hogy valami tönkre ment benne! Jártam már én is hasonlóan, és a második adagnál rettentően felmelegedett a mikró, mert a kukoricában elég kevés a víz ami elnyelte volna a hullámokat, majdnem olyan mintha üresen járatná az ember ami meg ugye tilos. Utána egy darabig nem is lehetett használni, gondolom a hővédelem lekapcsolt. De az enyém sima analóg mikro.
2020. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
64%

Ha olyan fajta mikrokapcsolók vannak benne, amire gondolok, azok szoktak ilyen jellegű hibákat okozni, részlegesen átvezetgetni. Párás környezetet eleve rosszul tűrik.

Amire gondolok:

[link]

[link]

Vagy hasonló.

2020. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2020. márc. 20. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!