Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak hogy elmúljon...

Mit csináljak hogy elmúljon ez a rettenetes bűz? Lux itelligence szenturo hepa szűrő akkor tönkre ment?

Figyelt kérdés

Van egy lux Intelligence porszívónk két héttel ezelőtt sajnos nagy mennyiségű vizet szívtam fel vele pár percen belül ereztem is a szörnyű szagot. Az egész porzsák elég a ott ki is dobtam és a hepa szén Szűrő is elázott. Ki szárítottam de 2 hét után is brutális szaga van.

Sok helyen olvastam csap alatt ki tudom ezt mosni de papírból van az nem probléma ? Vagy jobban járok ha veszek egy új szűrőt?

Ha bárkinek bármi tapasztalata lenne ezzel kapcsolatban kérem ne társa magában köszönöm a Válaszokat előre is .



2020. márc. 14. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha papírból van akkor a felszívott vízzel úgyis tönkretetted, mindenképpen kell venni másikat. Akkor már érdemes moshatót vanni!!

Azért büdös mert belekerült víz megrohasztotta.


A porszívókat amúgyis illik rendszeresen tiszítani, feltőtleníteni!

Ecetes, vagy nagyon-nagyon kevés domestosos vízzel töröld ki mindenhol, illetve a gégecsövet, csöveket, stb mindent törölgess át, aminek nem árt a víz azt mosd át és alaposan szárítsd meg!

Ha nedves marad belerohad a víz, bepenészesedik, stb.

2020. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!