Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szoval az lenne a kerdesem,...

Szoval az lenne a kerdesem, hogy a miele mosogepem mar 3eves rs ujat szeretnek viszont azt mondtak itthon hogy csak akkor vesznek ujat ha tonkre megy a mosogep szoval hogy tegyem ugy tonkre hogy ne vegyek azt eszre?

Figyelt kérdés
Szoval az lenne a kerdesem, hogy a miele mosogepem mar 3eves rs ujat szeretnek viszont azt mondtak itthon hogy csak akkor vesznek ujat ha tonkre megy a mosogep szoval hogy tegyem ugy tonkre hogy ne vegyek azt eszre? Pl zarlat de hogy bevizeztem a konnektort semmi haja nincs levettem a tetejet ongyujtoval szorakoztam de semmi kerlek adjatok hasznos tamacsokat koszii
2020. ápr. 2. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szégyeld el magad hogy ami jó azt tönkre akarod tenni.

Nekünk 15 éves mosógépünk van és jól működik, senki nem akarja tönkre tenni.

Mégegyszer mondom, nagyon szégyeld el magad !!!

2020. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te felnőtt vagy, hogy ilyen ötleteid vannak?
2020. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocs de mi nem csorok vagyunk attol meg h ezegy 1000ezros mosogep attol meg zavar frusztral szoval ertelmes valaszokat varok

15eves uristeeeeen 5evente cserelni kell idiota remelem borrakot kapsz

2020. ápr. 2. 16:20
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Az etinikai hovatartozásod úgy látom nem kérdés màr. Miért kellene lecserélni egy jól működő mosógépet?
2020. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
"1000ezros mosogep " ez forintban mennyi? :)
2020. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem kuldtetek normalis valaszt a kerdesemre


Etnikai hovatartozasom hat IGEN valoszinu ha teis ilyen szinten lennel mint en idegesitene hogy nem megy az uj designhoz a regi mosogep engem nem az ara erdekel hanem hogy hogy nez ki ha 10k ba kerulne sem erdekelne de ha 1millioba sem csak feleljen meg az elkepzelesemnek es elvarasaimnak

Szoval ertelmes valaszokat varok amibol kiderul hogy megis hogyan tehetnen tonkre KOSZONOOM

1000 euros* elnezest 350k jelenlegi euroarfolyam szerint

2020. ápr. 3. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Az a "borrakot ", az bor rák lenne?

Mert én még SÖR rákot se fogok kapni, érted??

2020. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Mondanám, hogy szállj magadba és gondolkozz el azon, hogy van akinek még mosógépre, sőt ruhára sem telik amit kimosson, Te meg egy jól működő gépt akarsz tönkre tenni mert nem megy a designba. De nem kérem ezt, mert ha lenne hozzá képességed akkor fel sem merülne benne ez a kérdés.

Keress egy olyan gyakori kérdések oldalt ahol milliomosok vannak fent, mi hétköznapi emberek ehhez nem értünk, hogy hogyan tegyünk tönkre egy mosógépet csak azért mert nem tetszik.

2020. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen mosógép az, ami nem illik a designba?
2020. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pekka ***** válasza:
Valószínűleg azért vagytok "ilyen szinten" mert a szüleid nem cserélgetik értelmetlenül a jól működő dolgokat. Inkább örülj annak, hogy ilyen cuccotok van és nem a saját kezeddel kell mosni a szaros gatyátad.
2020. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!