Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem megy max. Teljesítmé...

Jocika147 kérdése:

Miért nem megy max. Teljesítményen a porszívó?

Figyelt kérdés
Egy 800 w-os sencor porszívóról lenne szó. Kb 10x hasznaltam. A porszivon a gombnal amivel allitoma szivasi erosseget, kb háromnegyedéig feltekerem,onnantól feljebb leáll a porszivo. Ez mitol van?
2020. ápr. 4. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg letilt. Vagy van benne eltömődés szenzor, vagyis túl nagy a porzsák ellenállása (koszos, tele van, elázott) vagy egy hőmérséklet szenzor túlmelegedést észlel. Takarítsd ki a porzsákot, vagy cseréld ki, és keress más kiegészítő szűrőket. Általában van a kifújásnál is egy szivacs szűrő. Ha pedig így sem, akkor rossz a gép. Egyébként egy rendes porszívó kb. 1600W, ehhez képest ez gagyinak tűnik. A neve is.
2020. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez egy porzsák nelkuli porszivo. A szuroket meg a muanyag tartalyt ezelott 2-3 hettel uritetettem/mostam ki. Azt kizarom hogy viz kerult volna barhova is, napokig otthagytam szaradni, ugyhogy vizesen nem tettem vissza.

Hat figyelj, lehet hogy gagyi, nem mondom ensem hogy nem az. Kb 23 ert vettem, de a teljesitmenye viszont igenis jo. 1600 w-os porszivot meg még 60 ezerert sem lattam... passz akkor nemtudom mit csinaljak.

2020. ápr. 4. 11:18
 3/5 A kérdező kommentje:
A kifujasnal még megtakaritom a szurot..
2020. ápr. 4. 11:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent nincs benne eltomodes jelzo
2020. ápr. 4. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Indítsd be szűrők és tartály nélkül. Ha akkor is letilt (feltehetőleg le fog) akkor vagy a teljesítmény szabályzó a rossz vagy valami más, szét kell szedni megnézni
2020. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!