Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógép éri meg jobban?...

Melyik mosógép éri meg jobban? Használt Miele 60 ezer forint körül vagy egy LG F2J5WN4W újonnan?

Figyelt kérdés
Mosógép vásárlás előtt állunk. A nővérem Miele mániás, megvan győződve, hogy csak az az egy jó és nem is akarja, hogy 60 ezer forintnál többet költsünk rá. Viszont nekem sokkal jobban tetszik az LG F2J5WN4W és az okos funkciók. Szerintek melyikkel járnánk jobban?

2020. ápr. 5. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy LG mosógép de tudod ha nő akar valamit legyen a lepukkant más sz.rjaval listával teli mosógép.elavult szijhajtassal, elöregedett gumi szimeringgel, akkor kapja meg mert ha valami nem tetszik neki akkor hiszteriazik , annyit meg nem ér az egész.


2001 nem vettünk egy LG dd-s mosógépet pár éve nem engedte le a vizet. az egyik webshopban raleltem hogy a szivattyúja egy az egyben Miele persze volt olasz megfeleloje is plug and play :)


De a markába vetett bizalom fontos :)

2020. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Miele gépein mindig egég vaskos árcédula van kérdés hogy tud-e annyival többet? Én viszont háztartási gép terén inkább mindig az újat preferálom, mivel 8-10 évnél többet nem szoktak kibírni. Lehet megveszed a használt Miele-t, aztán pár év múlva elromlik.
2020. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Barnabas333 ***** válasza:
80%

A Miele tényleg prémium, de kérdés mennyire lelakott és hány éves amit használtan venni tudnátok az nagy lutri.

Újba szerintem szinte mindegy mit veszel, szerintem túl drágát nem érdemes, mert ezeket már 6-12évre tervezik. Én 3éve Zanussit vettem, tökéletes. Anyukám meg egyedül él és keveset mos, neki egy indesitet vettem.

2020. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az Lg-t vegyétek. Én biztos nem mosnám egy használt mosógépben a ruháimat, ki tudja mióta áll az üzletben egy használ, kik és milyen körülmények közözz használták. A belsejébe nem látsz bele.
2020. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én nem ajánlom a használt vásárlását. Ezek a mai gépek nem húzzák túl sokáig.
2020. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Miele, Hajdu Energomat, FORON, Obodin, ruski Vjatka 12. Ezek elmentek 20 éveket simán. Amit manapság kapni a boltokban, azok csak játékmosógépek ezekhez képest. Ha van pénz bőven, akkor vadiúj Miele, ha nincs rá pénz akkor a legolcsóbb BEKO, kb. 55.000 Ft-ért! Vehetsz 120.000 - 180.000 ft -osat is, de az sem bírja sokkal tovább mint a legalapabb, legolcsóbb mosógép. Ez 27 év tapasztalata, 27 éve javítok háztartási gépeket. A "vasaláskönnyítő" "rapidmosás" "sportruha" stb. programokat meg elhagyhatod nyugodtan, vakítás semmi több!
2020. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó hallani mert amikor tönkrement a mosogepem amin made in korea van egy valamilyen elektrowerkzeuge szivattyú volt benne. Felhívtam egy webshopot ez a Miele szivattyuja, de mondta semmi gond van olasz is bele négyezer ötszázert.


Megvettem azóta azzal megy.

Ha ugyanaz mielebe került volna nem ment volna tönkre ?


Ja igen, 2001es a gép :)

2020. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
LG az egyik legjobb mosógép gyártó. Inkább azt vedd!
2020. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!