Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használható így még a szendvic...

Használható így még a szendvicssütő vagy egészsügügyi kockázata van?

Figyelt kérdés

van egy viszonylag ritkán használt klasszikus összecsukható

elektromos szendvicssütőnk, nem minden alkalommal volt alaposan tisztítva ezért voltak részei ahová kicsit dzsuvásabb maradt ráégett sajttól pl.

most venném elő látom a kedves anyukám úgy megsúrolta valamivel hogy több helyen lekopott róla a teflon bevonat a fém látszik. eléggé ki vagyok akadva mert előtte azért is rászóltam hogy ne nyúljon bele fémmel stb. most meg gondolom nagyon meg akarta pucolni aztán így siekrült. lényeg hogy cserélhetem ezzel a lendülettel le a gépet, vagy ilyen állapotban is használható?


2020. ápr. 7. 17:14
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
82%

Abból nem fogsz tudni annyi alumíniumot megenni, hogy lerakódjon benned. Régen alumínium edények is voltak mellesleg.

Legfeljebb a teflon hiánya miatt jobban ragad hozzá a sütnivaló.

2020. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sütőpapírral használd. Akkor takarítani se kell utána. 😊
2020. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2es egy zseni 🥰😍

Erre sose gondoltam és milyen igazad van

2020. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kolis koromban lakotarsam mindig kessel nyult bele, meg kaparta ki a beragadt sajtot, amit ugye megevett... konkretan kb egy sutonyi teflont evett meg 3 ev alatt, es meg mindig el xD
2020. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teflonevés ügyben nem tudok nyilatkozni, de én vizet szoktam forralni a melegszendvicssütőben, úgy lejön minden. A sajt enélkül is, miután kihűlt.
2020. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
A teflon emészthetetlen anyag. Megeszed, kitolod, ennyi.
2020. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!