Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit is jelent a Pulse mód?...

Mit is jelent a Pulse mód? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem egy robotgépet, jelenleg várom hogy megjöjjön. Néztem van rajta 6 sebességi fok, és egy Pulse mód. Kerestem a neten pontosan ez mit is akar jelenteni, de nem találtam nagyrészt semmit. Ti nem tudjátok mit jelent a Pulse mód?

#robotgép #Pulse mód
2020. ápr. 8. 23:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Akit érdekel a gép, itt a link: [link]
2020. ápr. 9. 00:02
 2/8 MancsWolf ***** válasza:

OFF eleje. pont láttam ezt a reklámot. Sajnos vettél egy túlárazott vacakot. Sose szabad tv shop ból vásárolni. Olcsóbban minőségibb és nagyobb tudású eszközt veszel szaküzletben, illetve szinte minden elektronikai eszközt árusító webáruházban. OFF vége


Egyébként nem egyenletes mozgás. Bosch robotgépünkön pl annyit takar hogy váltakozó a sebesség nem egyenletes. Nem jöttem még rá mi értelme. 🤷‍♂️

2020. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én jelenleg még úgy gondolom nincs túlárazva, mivel rengeteg bolt a legjobb gépként dobja be és rengeteg jó vélemény is van rá.
2020. ápr. 9. 00:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Én Szlovákiában veszem meg a robotgépet, mivel itt nem 40000 Ft hanem csak 30000
2020. ápr. 9. 00:17
 5/8 A kérdező kommentje:
De hát ahány ember annyi vélemény.
2020. ápr. 9. 00:18
 6/8 MancsWolf ***** válasza:
Igen ments hogy a vásárlásod kritizáljam. Csak az árazásról írtam véleményt a ami sajnos itt nálunk mindig nagyon el van szállva. 30000ért még azt mondom hogy jó vétel is lehet. De 40nagyon sok érte amennyiért itt adjak.
2020. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát igen. Azért köszi a választ, végre tudom mi az a pulse mód :)
2020. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"végre tudom mi az a pulse mód :)"

Akkor nem írom le, hogy a gombnyomás, vagy kapcsoló fokozat idejére teljes sebességre vált, ha már úgyis tudod.

2020. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!