Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik gyártó multi klímája...

Melyik gyártó multi klímája lenne a legjobb fűtésre?

Figyelt kérdés
3 szoba fűtésére keresek multi klímát, eddigi fűtésrendszer leszerelésre kerülne. Melyik gyártó multi kültéri egységei vannak a legjobban optimalizálva a fűtésre? Összesen körülbelül a 3 szoba olyan 40-45nm.

2020. máj. 7. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 szoba fűtésére nem klímákat, hanem inkább levegő-víz-hőszivattyús rendszert javasolnék. Mi éppen építkezünk, de a döntésünk a Fujitsu mellett van. Sok mindenkit kérdeztem meg, nagyon sokat olvastam utána és nekünk ez a márka és a rendszer hozza leginkább azt, amit mi szeretnénk.

2020. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sz_Agnes ***** válasza:
Ha fűtésre keresel, mindenképp megbízható gyártót érdemes választani. A klímákra azt hiszem csak 2 év garancia jár alapból, aztán vagy felveszi a szerelő a telefont a 4. télen vagy nem. Ezzel én kilőném a kínaiakat, csak japán márkát néznék. Abból jó nagy merítés van, biztos találsz majd. A Fujitsu, amit mond itt más is, tud ilyet klímával. [link]
2020. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!