Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri megvenni ezt a mosogató...

Megéri megvenni ezt a mosogatógépet,ennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez lenne a kérdéses modell: [link]

Jelenleg futó JOY napos kuponnal 190 ezer Ft-ba kerülne.

Ami nekem még így is kicsit soknak tűnik az átlaghoz képest,de nagyon megtetszett mind küllemre mind belső kialakításban és az LG által használt QuadWash rendszert is dicsérik, habár erről a kifejezett modellről sehol nem találtam véleményt. Más típusokat pedig nem igen forgalmaznak Magyarországon (Csak még egyet találtam, de az jócskán átlépi a maximum 200 ezres keretet)

Megérné megvenni? Esetleg valakinek személyes tapasztalat a modellel kapcsolatban?

Van több LG márkájú termék a házban minddel megvagyok elégedve de mosogatógéppel nincs tapasztaltatom.

Esetleg valami alternatív javaslat? Ami viszont fontos lenne az a 3. szint az evőeszközöknek és az állítható szint magaslat ami rendkívül hasznosnak tűnik és megtetszett.

Köszönöm előre is a segítséget!



2020. máj. 15. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod neked megéri e . Nálunk festéket töltenek bele a gyerekek asszony letöri az ajtaját , a fiókokat, a szűrőt kiszedni mert ő /nem akarja/ hogy ott legyen így tulkeppen pár évre veszünk mosogatogepet . Nekem nem éri meg. De van LG mosogepem 19 évet húzott ki az első ami alkatrész hiány miatt lett kuka, van LG oled tvm is, jó mindegyik kivéve az okosotthon szinkronizálás de már kezdik feltörni a rendszert. De elég gagyi akkor is.


Különben jók

2020. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dicsérik de nem találtál róla véleményt. Akkor ki dicséri? Nyilván az LG....

Szerintem abszolút nem éri meg, általában minőségi dolgokat veszek, de a mosogatógéppel pont úgy voltam, hogy tényleg mind ugyanazt tudja: órákat lötyböli az edényeket forró vízben. Ami fontos, hogy azért legalább A++ energiaosztályú legyen. Whirpoolt vettem 5 éve, napi használat mellett a mai napig tökéletes.

2020. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy felsőkategóriás mosogatógép, az LG jó egyébként ilyen háztartási cuccokban.

Ha telik rá akkor nyugodtan, szerintem nem fogsz csalódni

A Whirlpool és az AEG is jó egyébként

2020. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűbammeg. Mit kell ennek tudnia? Hát 10 liter meleg vizet sprickolni körbe-körbe. Mi az istenpéló kerül ezen 190eFt-ba???
2020. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Én mondjuk hosszabb távra tervezzek vele, előző is kibírt több mint 10 évet


#2 Félreértetél magárol az LG mosogatógépekről vannak jó vélemények általánosságban meg más modelekről, erről konkrétan viszont nem találtam.


Viszont úgy néz ki tovább kell nézelődjek.

Sajnos a media marktnal, ahol akciós csak a kapuig szálítják illetve a régit is nekem kéne kivinni, hogy elvigyék amit nemtudok, máshol meg bőven 200 ezer felett van ez a gép is...

Most ezzel a Boschal szemezek:

Bosch SMS46KI03E

[link]

Szerintettek milyen az LG-hez képest?

Elég hasonlónak tűnik a legtöbb dologban (okos otthon rendszer nem lényeg azt ugyis csak a hűtő támogatná de ott sem használom)

2020. máj. 17. 03:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a családban mindenkinek bosch/siemens van, összesen 4 darab. Van közte legolcsóbb és 200 körüli (majdnem) fullos. Semmi gond velük.
2020. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!