Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a probléma, hogyan szűnteth...

Mi a probléma, hogyan szűntethetem meg? Whirpool ADP 5656 mosogatógép bekapcsoló gombja 2-t villan majd újra kezdi. Bekapcsolási kísérletet követően a szivattyú leszívja a vizet majd kikapcsol a 2 villogás nem szűnik.

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 19:07
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Vízszivárgást indikál:

[link]

Próbáld törölni a hibajelzést a Start gomb 3 másodpercnél hosszabb megnyomásával, hogy akkor mit csinál.

2020. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3s start gomb nyomásra nem reagál sőt ha áramtalanítom 15 perc után is visszaáll 2 villogásos alap helyzetbe.
2020. máj. 31. 21:34
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Akkor a vízszivárgás ellenőrzése, vízszenzor megkeresése, de amúgy közelebbről én sem ismerem ezeket, hogy miből adódik ez.

Amit meg nem ismer az ember, ott egyedileg kell kibogozni a hibát.

2020. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megkeresem a vízszenzort szivárgást én nem láttam talán a szenzor hibás.

Köszönöm szépen a tanácsaid!

2020. máj. 31. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!