Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogepben ki lehet mosni a...

Mosogepben ki lehet mosni a Nike sportcipot ?

Figyelt kérdés

Ha Igne hány fokon és hogyan ?

Kézzel sikalni egy napos program


2020. jún. 23. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem Nike, de szoktam. 30-40C-on, alacsony fordulatú centrifugálással. Cipőfűzőt-betétet kiveszem és nem csak úgy a mosógépbe beledobom, hanem levágtam egy ezerszer kimosott (tehát nem ereszt színt) melósnadrág szárát és abba kötöm bele, mint egy zacskóba. Ugyanígy jó a baseball-sapkát is mosni.
2020. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a 30 perces 40 fokos gyorprogramra szoktam berakni

de az enyém nem drága cipő

ahogy dobálja a dobban lehet hogy lekoptat róla ezt azt, szóval csak óvatosan!

vagy tedd bele valami mosózsákba, vagy egy régi pólóba, pulcsiba csavard bele hogy megvédje!

persze ha már öreg cipő akkor mindegy :D

én két párat teszek bele akkor nem ugrál annyira.

2020. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem régi cipo eddig mindig kézzel és koromkefevel tisztítottam de már lusta vagyok
2020. jún. 23. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

ja ismerős :D

de tényleg vigyázz rá, megkoptatja a dob!

nekem a sapkámnak is elkoptatta az élét egy mosás alatt.

2020. jún. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Nekem is az volt a sapikkal, azért csinálom úgy, ahogy az 1-ben írtam, azóta nincs probléma ezzel. Azokat így lehet rendes fordulattal is centrifugázni, nem lesz gond.
2020. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosózsák, plusz tegyél be mellé egy azonos színű törölközőt, vagy bármit ami viszonylag nagy darab. Kímélő program (a rövid programot nem javaslom, 15 perc alatt pl. egy koszos Converse tornacipő nem lesz újra fehér), centrifuga teljesen mindegy, nem abban fog elkopni, hogy mennyire gyorsan forog a dob, mert abban a fázisban már nem fogja dobálni, hozzàtapad a dobhoz.
2020. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!