Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történt a NevadaRPG-vel?

Mi történt a NevadaRPG-vel?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja a NevadaRPG egy Samp szerver.. De nemtudom mi lett vele.. a Weboldalt nem tudom megnyitni állítólag nem található az ip címe :/ Mi lett a szerverrel? Valaki tud valamit? Szívesen felmennék csak a szerver ip sem működik meg semmi.. A válaszokat előre is köszi

#nevadarpg
2020. jún. 26. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Háztartási gépek?
2020. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most nem az a lényeg.. valaki tudja a választ??
2020. jún. 26. 14:25
 3/11 Szirty ***** válasza:

"Most nem az a lényeg"


Akkor kérdezd meg az ezotériában is!

2020. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az ezotériának mi köze van egy San Andreas:Multiplayer szerverhez? :D
2020. jún. 26. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Ami pl egy mikrosütőnek vagy egy botmixernek.
2020. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szirty ***** válasza:

"Az ezotériának mi köze van egy San Andreas:Multiplayer szerverhez?"


Arra utaltam hogy a háztartási gépek kategóriába írtad a kérdést.

2020. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó.. lehet hogy rosz kategóriába írtam de attól még már 4 válasznál tartunk és még mindig nemtudom a választ!! Ha ti se akkor légyszíves válaszoljatok más kérdésekre és majd jön valaki aki tudja a választ erre a kérdésre és el is mondja úgyhogy légyszíves.. Nem azt kérdeztem hogy jó kategóriába raktam-e hanem hogy mi van a Nevada RPG nevá samp szerverrel..
2020. jún. 26. 21:15
 8/11 A kérdező kommentje:
nevű*
2020. jún. 26. 21:16
 9/11 Szirty ***** válasza:

"lehet hogy rosz kategóriába írtam de attól még már 4 válasznál tartunk és még mindig nemtudom a választ!! "


Talán mert rossz kategóriába írtad.

2020. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De attól még nem azt kérdeztem meg hogy jó kategóriába írtam-e xDD És erre meg csak arról szólnak a válaszok hogy rossz kategóriába írtam amikor a jó mindenség sem kérdezte!! xDD De most komolyan.. Ki kérdezte?? Miért nem arra válaszoltok amit kérdeztem és miért kezditek el azt mondani ami eggyátalán nem segít a NevadaRPG-vel kapcsolatban.. Vagy ha nem tudjátok akkor menjetek el egy másik kérdéshez amit tudtok és arra válaszoljatok! Bizonyára ez a weboldal azért van hogy megtudjuk amit szeretnénk tudni! És hogy válaszoljunk mások kérdésére de azzal a témával kapcsolatban amiben kérdezett! És nem olyat amit a jó fityfene sem kérdezett! Légyszíves! köszi!
2020. jún. 27. 17:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!