Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hűtőszekrényről? És a whirlpool márkáról? Bőv lent

Figyelt kérdés

[link]



Köszönöm a válaszokat! :)



2020. jún. 26. 20:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezt a típust nem ismerem, de jónak tűnik. Ennyit szerintem bőven megér. A márkával vegyesek az érzéseim. A mosógépük 4 év után elkezdett rohadni ( a működét nem befolyásolta,"csak" esztétikai gond volt), de a hűtőjük lassan 15 éve gond nélkül teszi a dolgát nálam.
2020. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha 5 évet kibír nekem az nagyon jó :) mániám mindent 5 év után cserélni :D
2020. jún. 26. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

""mániám mindent 5 év után cserélni""


Miért????

Pocséklás! Ha egy készülék jól működik minek 5 év után cserélni?


A telefonom 7 éves a TV-ém 9 éves a hűtőm 11 éves a mosógép (nem tudom pontosan) talán 7 éves. Egyiket sem cserélem - csak akkor ha tényleg muszáj.

2020. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az én házam az én váram 😊

Engedd meg hogy hadd döntsem el én :) én 5 évente teljes bútorzatot háztartási gépeket cserélem. Mindig van jobb mindig van újabb 5 év után maximum a felét vagy azt se éri. Ezek tárgyak nincs érzelmi kötődés nem szeretünk a múltban élni... Mindent nyomott áron 5 évente eladunk vagy el ajándékozunk szegényebb családoknak. Legutóbb U alakú sarokülő volt cserélve 400.000Ft-ért vettük amúgy semmi baja nem volt csak találtunk most olyat amiben van ital tartó, teleszkópos laptop tartó LED világítás és masszázs funkció. A régiben ezek nem voltak..sima akkor divatos zsákszövet állítható fejtámlás 10.000ft-ért adtuk el 🤷 akik érte jöttek egy szegényebb család volt, ingyen akartuk nekik oda adni de addig nem hagytak amíg el nem fogadtuk a pénzt mert nem volt pofajuk elvinni ingyen...úgy hogy szerintem jót is teszünk 😊

Sajnálom hogy ezen ki fakadtál mi így élünk nem nagy képűségből írom de megtehetjük. Ez a hűtő is csak 150.000Ft de 5 év múlva mennyit fog érni? Max 10.000Ft... na itt amúgy le is zarom nem akarom hogy erről szóljon a kérdés :) várom a véleményeket.

2020. jún. 27. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

5 évente cserélgetni a bútorokat és a kiválóan működő elektronikai berendezéseket - teljes pazarlás és környezetszennyezés az új legyártása miatt- egy tanulmány szerint például a mobiltelefonok 40 az az 40%-a hibátlanul kerül a szemétbe! Csak azért mert a gazdája megunta és a még újnak számító 1 -2 esetleg 3 éves telót lecseréli.



Egyébként mi is adakoztunk már de nem 5 éves dolgokat. Bútorokat - ágyat és tévét is adtunk már el szinte fillérekért. Van egy olyan tapasztalatunk is például, hogy az eladott dolgainkat (szekrénysor és tévé) utólag továbbadták több mint kétszeresért mint ahogyan azt mink odaadtuk a szegény családnak. Történetesen a tévéből ital lett.

2020. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed a linken látható hűtőről és annak márkájáról? :)
2020. jún. 28. 09:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Nos ebben a műsorban whirlpool márkájú hűtő látható amint eleve hibás volt. Én lehet, hogy nem venném meg ezt a márkát.


A belinkelt videóban 28 perc 40 másodperctől van szó egy whirlpool márkájú hűtőről.


https://www.youtube.com/watch?v=1FHi1YexRqE

2020. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, megnézem!
2020. jún. 28. 18:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem, szerinted igaz lenne arra a hutore is amit én linkeltem? Mert ez teljesen más típusú ami a videóban szerepel
2020. jún. 28. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De a márkája ugyanaz. Nem tudom ki, hogy van vele de én ha csalódok egy márkában vagy tényleg egészen rosszat hallok róla (például már eleve hibásan kerül ki a gyárból mint jelen esetben), attól a márkától én inkább tartózkodom. Vásároltam egyszer egy Sencor főzőlapot ami 1 hónap után elromlott - azóta inkább kerülöm ezt a márkát. Bár - ki tudja- nem vagyunk egyformák van aki nem foglalkozik ezzel és ugyanúgy "márka hű" lesz ha már csalódott egy adott termékben. Ha én hűtő vásárlása előtt állnék és egy ilyen videót látok nagy valószínűséggel egy másik hasonló adottságú márka hűtőjét vásárolnám meg - talán nem szeretnék hasonlóan járni mint a vevő a videóban.

De persze mindenki maga dönti el mit vesz vagy mit nem.

2020. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!