Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen hűtőt ajánlotok ilyen...

Milyen hűtőt ajánlotok ilyen paraméterekkel? Kérlek pontos típust írjatok vagy linket.

Figyelt kérdés

180cm legyen minimum

60cm szélessége minimum

60cm Mélysége minimum

Palack tartóval felszerelt legyen vagy lehessen hozzá venni.

No frost

Ezek a mi igényeink.


Maximum 200.000Ft



2020. jún. 28. 19:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Be mész a media marktba és nézelődsz,arúkeresőbe nézz tapasztalatokat.
2020. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Néztem de nagyon nagy a kínálat teljesen elvesztem.

Ha ment volna akkor nem írom ki a kérdést... Köszönöm a hasznos választ.

Azért ment a zöld pipa

2020. jún. 28. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Alul- vagy felülfagyasztós lenne jobb megoldás, melyik Neked/nektek a kényelmesebb? Csak mert így mégjobban le lehetne szűkíteni!
2020. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hupsz ezt lehagytam tényleg...

Alul fagyasztos kell mindenképpen

2020. jún. 29. 17:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Volt felül fagyasztosunk egy kin volt albérletben pedig nem volt alacsony nagyon nem jött be most megint alul fagyasztos van csak régi nagyon már konkrétan bármikor tönkre mehet. De nem tudunk választani és annyi hűtő márka van mi meg konkrétan egyet se ismerünk hűtő verzióban.... Perpill Zanussi lehel van :D 18 éves... (Én 21 vagyok...)
2020. jún. 29. 17:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még igénynek hozzá tenném hogy Inox legyen vagy fekete :) nekünk ezek a színek tetszenek:)
2020. jún. 29. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
LG GBB62PZGFN - minden igényednek megfelelően ez a legjobb, amit találtam, mindent összeségében: legnagyobb hűtőtér, legnagyobb fagyasztótér, legalacsonyabb zajszint, A+++ energiaosztály, és 5 palacknak van benne tartórács!
2020. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!