Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A porszívó papírporzsákokat...

A porszívó papírporzsákokat minden használat után el kell dobni, vagy ezeket is lehet többször kiüríteni? (Nekünk textil porzsákos van, de kell venni egy másikat is, és nem találok textilest jó áron)

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Másik porszívót is kell vennünk.
2020. júl. 3. 18:05
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Amikor tele van ki kell dobni. Hogy ez hány használatot jelent sok dologtól függ, pl. a porzsàk méretétől.
2020. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi ki szoktuk üríteni amennyire ki lehet és ha másodjára is megtelik akkor kidobjuk így mondhatni 2x használjuk fel
2020. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Erre gondoltam utolsó, ezek szerint kétszer még mehet, köszi. :) És a mikroszálas porzsák? Találtam most olyat, de sehol nem írják ezt hányszor lehet üríteni és újra használni.
2020. júl. 3. 18:18
 5/8 A kérdező kommentje:
A porzsákokat hol lehet megvenni?
2020. júl. 3. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
porzsakfutar.hu
2020. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi max 2x szoktuk ha többször akarod utána annál jobban porol úgyhogy nem éri meg de 2x mehet simán :) egyebként rendelni szoktuk de sajnos nem tudom milyen oldalról
2020. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Barkácsáruházakban, hipermarketekben is lehet kapni porzsákot. NAgyon sokfélét. A dobozok hátuljára rá van írva, milyen típusú porszívóhoz jó.
2020. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!