Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miert nem hűt a hűtőm felső...

Miert nem hűt a hűtőm felső resze?

Figyelt kérdés
Egy samsung alul fagyasztós hűtőm van,faygaszto rendesen működik de a felső resze nem hűt,mi lehet a probléma? Meg kehet javitani?

2020. júl. 26. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelő.
2020. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy kompresszoros, a váltószelep beragadt. Ezt viszonylag olcsón kicserélik. Ha két kompresszoros, akkor jó esetben a hűtő része gázhiányos, ez is egy olcsó javítás. De lehet, hogy a kompresszor kinyiffant. Ez esetben jobban jársz, ha veszel egy új hűtőt.
2020. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy csak a felső rész termosztája romlott el,pl.nem tudja mekkora a hőmérséklet benne ezért nem kapcsol be.

Nekem is volt ilyen problémám(2 kompresszoros gép),miután lecseréltem a termosztátot és szétszedtem kíváncsiságból kiderült hogy benne lévő bimetál érintkezők égtek be épp kikapcsolt állapotban.A másik lehetőség ha épp kapcsolt állapotban romlik el és akkor állandóan megy és a normál térben is -10-15C° lesz.

2020. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!