Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vélemények a Beko márkáról?

Vélemények a Beko márkáról?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok vele? Mit és mióta használjátok a márkától?

2020. aug. 1. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hűtő van. Rendeltetésszerűen működik.
2020. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy mosógépek van ilyen márkájú de nem szeretem zajos,ugrál,és nem mos igazán szépen sokszor,tudásához képest drága volt.most egy Samsung mosógépet veszek majd .
2020. aug. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Az egyik kombinált hűtőnk 4 év után javíthatatlanul megadta magát, a másik remekül működik.

A keskeny mosogatógép egy hétig sem működött az alatt a három hónap alatt míg itt volt és sikerült cseréltetni. Állítólag már a gyárból hibásan került forgalomba.

2020. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beko mosógépem van, soha többet nem vásárolom ezt a márkát.
2020. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk semmi nincs belőle, de eleve nem is akarunk! Anyukám tapasztalat nélkül is tart ettől a márkától, és teljesen megértem, török márka, ami így minőségben és megbízhatóságban nem hangzik túl jól!
2020. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk side-by-side hűtőnk van, 4 éve. Nagyon jó minőségű, nagyon jól működik, eddig úgy tűnik, tökéletes választás volt.
2020. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!