Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kávéfőzőgépet vennék, milyen...

Kávéfőzőgépet vennék, milyen vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy Electrolux EEA111 típusú kávégépem volt, ami nagyon finom kw-t főzött. 29000 -be került. A neten a megvétel után olvastam hogy árához képest nagyon finom kw-t főz, de amint lejár a jótállás azonnal be fog szarni. Hát meg is történt. a kérdésem az lenne, hogy ilyen árfekvésben mint ez volt, ilyenben milyen kw-főzőgépet tudnátok ajánlani tapasztalat alapján? Persze ami jól főz, de nem megy azonnal tönkre amint lejár a szavatossága? Elsősorban Auchanban venném, vagy Euronicsban, de természetesen mindegy hol, a lényeg hogy jól főzzön, és a fentebbi árnál ha többe is kerülne, de ne sokkal..


Várom a tippeket! :)



#Kávéfőzőgép vásárlása
2020. aug. 6. 12:08
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Még valami, a kapszulás szarokat kérlek ne írjátok, hagyományos normális kávéból szeretném ha főzne.
2020. aug. 6. 12:10
 2/35 A kérdező kommentje:
Azért látom most, hogy ilyen árfekvésben nem nagyon kaphatok jót is (?) ... maradjunk annyiban hogy a lehető legkisebb árút, de ami jó is. :))
2020. aug. 6. 12:12
 3/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Milyen hibája lett?

De ha még egyszer leírod, hogy "kw", akkor szevasz, nem adok semmi tippet neked.

2020. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Vagy "kv", mindegy.
2020. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Szevasz!

Ahogy néztem az ami nyomná ki a kw-t az szart be!

De nem kívánok vele rohangálni szervizekbe.

Minden TISZTELETEM mellett!!!

Ha nálad attól függ hogy hányszor írom le hogy kw, (holott ez a téma)akkor nem kötelező tippelgetni nekem!

Vagy megteszi más, vagy senki, és megoldom egyedül!

De azt hiszem aki igazán akar és tud segíteni, az nem köt bele ilyen f@szságba, hanem segít.

2020. aug. 6. 12:46
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Most kilowattot vagy kávét akarsz főzni?
2020. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Jura Ena8 van, tökéletes, bár nagyon nem a megadott árfekvés. Ket év garancia van rá, de a 10-15 éves Jura modellek is tökéletesen mukodnek
2020. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy Szarvasit,20k körül volt.Iszonyat jó,csak ajánlani tudom.Volt már 40ezres olasz kv főzöm,meg sem közelíti ezt.
2020. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
54%

Szia kérdező, ismerem azt a kávéfőzőt, faék egyszerű, általában pár ezer forintos hibái vannak amennyiben nem nyírták ki őket ecettel. Szerintem érdemes megjavíttatni, de te tudod.



A gaggia vonalat ajánlom (gran, viva style) vagy a krups gépeket.


Automaták 100 ezer felett kezdődnek, de azok még nem tudnak finomabb kávét mint ezek a kis karos gépek.


A használt automatából lehet jókat kifogni, de mivel ezek gyakran sokat futott gépek, rendszeres javítgatást igényelnek.

2020. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

6: Természetesen kilowattot! ;)

7: Hát ahogy nézem az 300 000 -rol indul, és biztos ennyi pénzért marha jó, ...de az egy kicsit nekem sok lenne rá :)

8: Megfontolom :) Köszönöm!

9: Nagyon köszönöm! :)

2020. aug. 7. 13:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!