Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit jelent az, hogy egy hűtő...

Mit jelent az, hogy egy hűtő önleolvasztós?

Figyelt kérdés

Az üzletben azt mondta az eladó, hogy az alábbi hűtő nem no frostos, hanem önleolvasztós.

Rákerestem neten de nem találtam leírást (lehet, hogy rosszul kerestem:(


[link]


2020. aug. 10. 09:51
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

[link]

MŰSZAKI ADAATOK

Leolvasztó eljárás a hűtőben: Automatikus

Leolvasztó eljárás a fagyasztóban: Manuális

2020. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha szóval a fagyasztó részét ilyen házi megoldással kell leolvasztani hogy minden merő víz legyen.

Akkor muszáj a drágábbik hűtőt megvenni, ami már nem fagy meg :(

2020. aug. 10. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A fagyasztót elég évente egyszer vagy 2 évente leolvasztani. Merő víz sem lesz minden, hisz ilyenkor kikapcsolom a termosztátnál, kinyitom a fagyasztó résznél, 1-2 órát így lesz. Aztán kézzel ki lehet venni szinte a jeget. Nálam nem szokott sok víz lenni. Plusz tényleg nem havonta kell ezt csinálni, azt meg kibírom. Amúgy is ilyenkor ki szoktam takarítani mindenhol a hűtőt, ha kell fertőtlenítem stb... Szóval szerintem nem éri meg a no frostért fizetni plusz 30 ezres felárat, vagy többet.
2021. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként is ki kell néha takarítani a fagyasztót, sőt, akár egy szelektálás se árt.


Én ezért nem látom értelmét feltétlen a no frost-nak.

2021. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!