Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szarvasi kávéfőző gombja...

Szarvasi kávéfőző gombja eltörött. Bonyolult cserélni?

Figyelt kérdés

Ilyen gépről van szó:


[link]


A gombja eltörött, kicsit ki is lóg, meg le is törött belőle.

Nem akarom így használni.


Hogyan kell kicserélni?


Esetleg tudja valaki, hogy hol lehet ilyen alkatrészt kapni hozzá Zalaegerszegen?



2020. aug. 13. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A bekapcsologombja hirhedten sz*r minosegu, viszont lehet olyat kapni, es siman ki lehet cserelni. Szet kell hozza szedni kicsit, de nem veszes.
2020. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Kutyámnak házat építettem már, a számítógépem szétszedni-kipucolni, HDD-t stb. videokártyát belerakni csináltam már, de amúgy elektronikai cuccokat nem nagyon merek szerelgetni ha nem értek hozzá... Csak a gombot kell kipattintani, vagy szét is kell szedni jobban?
2020. aug. 13. 21:07
 3/22 anonim ***** válasza:
Kicsit ki lóg mint írtad , meg fogod ki huzod belőle veszel bele egy normális billentő kapcsolót bele rakod és kész megy tovább
2020. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Több helyen is láttam a gugliban.

Pl ez:

[link]

Aztán keresel olyant, aki kicsit otthon van a beszerelésébe, ha te nem szívesen piszkálod.

2020. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ha csak pattintani kell a gombot meg csaktalkozót rádugni ilyent merek, csak ne kelljen szétbontani az egész gépet. Ha kapok gombot, s nem tudom rárakni, találok olyant aki meg tudja oldani, köszönöm szépen a válaszokat:) Kicsit megnyugodtam, azt hittem dobhatom ki, nem régi a gép és szeretem.
2020. aug. 13. 22:15
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is pont most lett ilyen úgyhogy mi is cseréljük.
2020. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy űrtechnika, szétszedheted. Ne fossál egy vacaktól. Szétszeded, és kinyomod a kapcsolót.
2020. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
A gépet nem kell hozzá szétszedni. Kívülről szerelhető ez a kapcsoló. Eltörni a piros billenő rész szokott, de a külső fekete perem alá kell bepiszkálni egy vékony csavarhúzóval alulról és felülről, így kihúzható a kapcsoló. Akkor már csak a sarukat kell átdugni az új kapcsolóra és visszapattintani. Azért a konnektorból ne felejtsd el kihúzni szerelés előtt.
2020. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ó szuper köszönöm! Én is igy tippeltem, nem szivesen szedném szét... Igy már hozzá merek nyúlni.

Találtam otthon használaton kivüli 3-as 1.5 méteres kábeles kapcsolós elosztót. Úgy nézem olyan a világitó billenőkapcsoló rajta, mint a kávéfőzőn... Ugyanaz lehet a kapcsoló? Akkor kipattintanám az elszotóból és beraknám a kávéfőzőbe...

2020. aug. 19. 09:16
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen ugyan az mint a hagyományos hosszabitónak a kapcsolja és még sok más dolognak is ugyan az
2020. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!