Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót ajánlanátok...

Milyen porszívót ajánlanátok szőnyeg tararításához ha 0-24-ben bent van egy macska és egy kutya a házban?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer, valamilyen tisztító szerrel (ami éppen otthon van, ha más nincs az ecetes+mosogatószer is megteszi) kézzel szoktam felkefélni a nagyszobai szőnyeget, a többi szobában nincs szőnyeg. És amikor felszárad, utána felporszívózom, sima mezei porszívóval. Ennél jobb módszert nem tudok, csak azt ha kidobod a szőnyeget.
2020. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Csakis egy minőségi robotporszívó, ami a nappaliban heti kétszer végig megy.

Vagy naponta többször előveszed a porszívót, vagy kirakod az állatokat.

Vagy megszokod, hogy mindig kosz és szőr van.

Mi a robotporszívó mellett döntöttünk.

2020. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Naponta vagy másnaponta szoktunk porszívózni sima porszívóval.
2020. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem forgókefés fejjel ellátott porszívóm van, mikor macskám volt, akkor vettem, és nekem bevált. Rengeteg szőrt volt képes felszedni, amit a sima kefe nem.
2020. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Perfect Air Animal Pure készülék már régóta meg van nekem és nagyon elégedett vagyok vele - nem kell porzsákot használnom, a porszívónak kiváló szűrői vannak: (a vízszűrő mellett van egy szénszűrője is, amely megköti a szagokat, ami nagyon fontos a háziállatoknál), és jól összegyűjti a szőrt. Őszintén szólva, még akkor is ajánlom mindenkinek ha nincs is háziállata.
2020. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!