Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri kenyérsütő gépet...

Megéri kenyérsütő gépet használni? Finomat süt? Sokat fogyaszt?

Figyelt kérdés

Kezdem egyre jobban megutálni a bolti kenyeret. Száraz, ízetlen stb.

Megéri kenyérsütőt venni?



2020. szept. 21. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak szögletes "egyenkenyeret tudsz sütni benne. Nem ördöngősség normál sütőben finom, igazi ropogós héjú veknit sütni.
2020. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Nekünk nem éri meg egy ezresre jön ki 50dkg kenyér.

Kényelmeséknek igen .

2020. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2: levezetnéd?

Én ugyan nem vagyok híve a gépnek, de tuti nem fogyaszt annyi áramot h ezerre jöjjön ki egy félkilós kenyér!!

2020. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Két fajta liszt darabja 400-ft na mert nem a gagyi nagy boltit ebből ugye fele-fele jönnek hozzá magok mert adjuk meg a módját az összességében egy 150-ft kevert magokkal. Indul az áram használat dagasztás 30 percig lágyít utána 30 percig dagaszt .

Majd jön a sütés 3,5-4 órás sütés 800-1000 kw kenyérsütővel .

2020. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"800-1000 kw"

ennek a mozdonynak 820 kW a teljesítménye: [link]

nem csoda hogy nálatok drága a kenyér :DDDDDDDDDDD


4 óra sütés kb 170-200 forint 1000W-on.



én ezt ajánlom:

https://www.youtube.com/watch?v=-LM2sJvAWJ4

https://www.youtube.com/watch?v=Tg6rVo1t2w0

2020. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
4 óra sütés??? Te téglát készítesz?? 😁😁😁
2020. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

Ti milyen földönkívüli technológiával sütitek a kenyeret? Atomerőmű hajtja? :D

2020. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi itthon 2001-2004 között rendszeresen sütöttük a kenyeret, csak amióta tönkrement a gép, azóta nem, így nem tudom, hogy most mi a helyzet, de akkor nagyon megérte: ahogy utánaszámoltunk akkor, 1 kg kenyérhez a hozzávalók adagonként cakk-pakk együtt kb. alig a negyedére jöttek ki, mint szintén 1 kg bolti kenyér ára! Bekészítettük a hozzávalókat, majd elindítottuk a gépet, dagasztás, majd utána a sütés = összesen 4 óra alatt kész volt a kenyér! A héja nem volt olyan ropogós, mint a boltinak, inkább lágy, alig volt keményebb a belsejénél, különlegesen omlós állagú, és ízre is különleges volt, sokkal jobban ízlett a boltinál!

Tehát összeségében finomabb is volt, és sokkal olcsóbban is jött ki, legalábbis akkor! Most ahogy nézem az Árukeresőn, az 1 kg kapacitású gépek átlag 20-30 ezer Ft közöttiek, ami szerintem nem olyan hű de nagy összeg (szerintem), próba szerencse!

2020. szept. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 issti ***** válasza:
6 éve otthon sütjük a kenyeret. Kiránduláskor veszünk néha boltit, és mindig megállapítjuk, hogy milyen jól döntöttünk. Kell egy kis kísérletezés, mire megtalálod a neked való receptet, de szerintem nagyon megéri. 200-250 Ft-ért jobbat sütsz, amit a boltban bőven ezer felett árulnak kis zacskókban. Ne engedd, hogy elvegyék a kedvedet! :)
2020. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!