Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen felületű gáztűzhelyet...

Milyen felületű gáztűzhelyet lenne érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy típust az inox változat szállítással együtt 65EFt viszont pl teteje nincsen az üvegtető még plusz 6000Ft

[link]


Akkor van egy másik változata is ennek a sütőnek ez fekete színű úgy látom ez teljesen zománcozott csak fekete ez 61EFt lenne szállítással együtt és teteje is van alapból.

A feketét nem innen venném csak itt vannak jól látható képek a felületéről [link]



2020. szept. 22. 13:36
A kérdező szavazást indított:
inox
zománcozott
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
A zomi az jobb,mert az inox elektromos,és sokat fogyaszt.
2020. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amit linkeltem az mind kettő gáztűzhely,viszont most zománcozottban találtam egy nagyon jó árú cuccot 74EFt helyett 55EFt egy helyen ,van benne elektromos szikráztató meg ilyen idő beállító ami figyelmeztet hangjelzéssel.
2020. szept. 22. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi értelme a tetőnek! Beépítettem van és ahhoz sincs tető, de soha nem is hiányzott, sőt ahol van, ott sem láttam, hogy használaton kívül lecsukták volna. Zománcozott szerintem kevésbé kényes, mert az inoxnál nagyon nem mindegy hogyan tisztítod, egyből meglátszik ha súrolod. Ha muszáj, akkor csakis szálirányban.
2020. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De amúgy olvasgattam ennyiért még olyat olvastam,hogy az inox se teljesen inox hanem valami szürkés festés van rajta de képeket nézve is olyan mintha a felső főző része lenne csak inox a többi festett lenne.Viszont nagyon drágán már biztos,hogy mindene inox de annyit nem akarok érte adni.
2020. szept. 22. 14:30
 5/10 A kérdező kommentje:

3/


Én most szereztem egy nagyon hatékony zsíroldó szert zománcoson már kipróbáltam az évek óta rajta lévő zsíros ragacsos valamit úgy lehozta mintha a régi gáztűzhely ujj lenne.

2020. szept. 22. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Az inoxxal csak bajodf lesz, eladásra készült parasztvakítás.

Sima fehéret vegyél, sokkal világosabb lesz minden, sokkal jobb kedved lesz használni, mint azt az iparikonyhaszagút.

2020. szept. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, most látom, hogy feketét vennél... katasztrófa!
2020. szept. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7/


Már megtörtént anno megrendeltem és igen fekete kicsit fura lesz fehér után de legalább lessz valami újdonság 🙂

2020. szept. 27. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Nekem sötétbarna Moraq volt, rettenetesen rühelltem, egy nagy fekete lyuk, rendszeresen melléraktam mindent. Kicseréltem egy fehérre, ég és föld, ezen látom ha trutyis, amazon nem láttam semmit (Igen... más ezt úgy mondaná, hogy a feketén nem látszik a trutyi...)
2020. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9/


Igen ez is egy jó ok nem látszik annyira a kosz :) Meg ahogy írtam valami újdonság amúgy rendszeresen takarítva lesz a cucc.Nekem tetszik,hogy a szokásostól eltérő.

2020. szept. 27. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!