Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik robotporszívót érdemes...

Melyik robotporszívót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Az is elég ha csak porszívózik, nem muszáj,hogy fel is mosson.Illetve mire kell figyelni vásárláskor?

Teljesítmény, űrtartalom ilyenekre gondolok.



2020. szept. 24. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezek alapjan xiaomi - t vettünk. Osszehasonlitottuk ezeket a parametereket. Olcsobb volt, mint a Samsung. Anyumeknak egy noname volt, nagyon nem voltak vele megelegesve. Samsunggal sem. A mienket elvittek kiprobalni. Samsungot is visszavittek, majd rendeltek egy xiaomi t. Mobilrol, be tudom inditani, mire hazaerek kesz is van, nem akad fent a szonyegen, nem teved el, szepen takarit, nagyon klassz. Egy hatranya van az osszesnek, mivel kerek, hiaba van egy kis karon kefe a sarkokat kulon meg kell csinalni nehaa. Kulfoldrol is megrendelheto, ugy egy picit olcsóbb.
2020. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
És meg azt felejtettem el, hogy a vilag legklasszabb dolga! Nalunk mindennap, megy. Eszmeletlen h mit szed össze kb ugyis h alszunk reggelizunk egesznap dolgozunk(12ora)es hazajovunk furdeni, enni aludni.
2020. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Electrolux pure i 9.2. Drága, nagyon drága, de baromi jó. Sokkal nagyobb a tisztaságérzet a házban mióta van. Könnyű tisztítani, csak ajánlani tudom.
2020. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam amik szempontok voltak a vásárlásnál:

- programozható legyen applikáción keresztül is

- beférjen nagyjából mindenhova

- könnyen lehessen szétszedni ha kell, pl takarítás céljából

Ezek alapján egy iRobot Roombára esett a választásom. Nem új modell volt, kifutó széria egyike. De nagyon meg vagyok vele elégedve.

2020. okt. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!