Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Calgont (por/gél/kapszula)...

A Calgont (por/gél/kapszula) hova kell tenni?

Figyelt kérdés

Légyszi, most ne menjünk bele abba, hogy megéri-e vagy nem. Csak kipróbálnám.

Candy mosógépem van, 3 "rekesz" van rajta: mosópor, öblítő és mosógél.

A Calgont hova kell? A mosóporhoz vagy a kapszula mehet a ruhák közé, vagy ruha nélkül indítsak el egy programot és úgy legyen benne?



2020. szept. 27. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Rá lesz írva. Amúgy hogyhogy kipróbálnád? Használsz egy adagot és várod, hogy látod-e valamilyen hatását?
2020. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem egy adagot, hanem pl fél évig használnám.
2020. szept. 27. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A vízkövesedés ellen nem ér semmit, de a mosóvizet lágyítja, hatékonyabb lesz a mosószer, kevésbé bolyhosodnak ki a ruhák.

Én mindent a ruhák közé rakok, mosószert, mosóport és a vízlágyítót is.

2020. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2020. szept. 27. 14:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a vízkő ellen én 20%-os ecetet használok öblítőnek a fehér ruháknál, illetve néha mindhárom (mosópor, öblítő, mosógél) rekeszbe és a dobba beleöntök egy üveg 20%-os ecetet, és lefuttatok egy programot.
2020. szept. 27. 14:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a Calgonra, mert hátha kíméletesebb a mosógéppel, mint az ecet.
2020. szept. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!