Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Black Friday alkalmával...

Black Friday alkalmával valaki vett már porszívót vagy szokott lenni akkor leakciózva?

Figyelt kérdés
Ha esetleg vett már Black Friday alatt porszívót valaki akciósan annak a válaszát megköszönném még ha annyit is írnátok h akkor szokott e leakciózva lenni vagy sem! :)

2020. okt. 8. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz, akkor nem vásárolsz semmit Black Friday alkalmával.


Két eset lehetséges:


* Alapból túlárazott termékre tesznek lóf. kedvezményt.


* A termék nem akciós, csak ráteszik a cédulát (kb. minden évben van belőle fogyasztóvédelmi eljárás).


Lehet, hogy 1-2 termék belecsúszik a megérős kategóriába, de azok általában olyanok szoktak lenni, amiket nem tudnak eladni, mert gagyi márkájúak. Én nem hiszem, hogy majd pont egy jól menő, márkás porszívó lesz megérősen leárazva, de semmit nem veszít az ember, ha kivárja.

2020. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem nem porszívóval volt ilyen, a black friday nálunk nem jelent semmit sajnos. Itt is kiderült, hogy nem volt olcsóbb, máshonnan alapból ennyi az ára. Mondjuk sokszor azt nem értem, hogy beharangozzák, hogy lesz ilyen, aztán 2-3 ezerrel olcsóbb valami. Na azóta semmit sem veszek black friday-ban.
2020. okt. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van 1-2 becsalogató ár, ami hamar elfogy, a többi már csak 10-20%-os akció.
2020. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!