Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használtatok már gőzölős...

Használtatok már gőzölős programot mosógépben? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Tényleg a legvégén gőzöl?

Akkor melegen veszitek ki a ruhát?

Felfrissíti a textíliákat? Nem tudom ezt jobban megfogalmazni...


Mi a tapasztalatotok róla?



2020. okt. 8. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Első kérdésre a válasz:

Nem. Nekem nem kellett feleségem meg nem tudja bekapcsolni .

2020. okt. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még nincs tapasztalat.

Nem annyira égető dolog lecserélni a hagyományos gépet, ami már egy kitaposott ösvény, mindenki tudja mit várhat tőle.

A gőzösnél rögtön az árcédula megálljt parancsol, de ha mégsem számítana komoly akadálynak, az talán a komfortzónát befolyásoló tényező, hogy nulla gyakorlati ismeretekkel kevesen merik bevállalni.

Így aztán mi sem tudjuk, hogy a kereskedők méltán dícsérik-e a portékájukat.

2020. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém is úgynevezett gőzmosógép és igen a végén gőzöl. Kb.az utolsó fél órában. Még csak tegnap érkezett, 2 mosáson van túl, ebből csak az egyik sikerült gőzölősre, ami a két nagypárnánk volt, tehát ennél a "ruhadarabnál" nem releváns, de majdnem olyan volt, mintha vasalva vettem volna ki.:) Ha érdekel további tapasztalat és tudok segítek.
2021. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!