Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagyobb lidl vagy aldi üzlet...

Nagyobb lidl vagy aldi üzlet Budapesten? Vagy ahol mostanában láttatok porszívót? Parkside(lidl) vagy Easy home(aldi)

Figyelt kérdés

Aki mostanában járt Aldiba vagy Lidlbe és látott porszívót megírná hogy melyik boltba érdemes élnéznem?


Azért ezt a kettőt keresem mert mindkettőről jókat írnak, árba olcsóbb mint a Karcher.És sajnos Karcherrel van negatív tapasztalatom.



2020. okt. 11. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Ment az x. Ez számomra nem volt hadznos. Ezt hidd el én is láttam mert keresőbe kiadja. De pl. Blahán is van Lidl mégis kicsi és porszívót még nem találtam. Jó lenne ha a kérdésre válaszolnál ha meg nem tudsz érdemben segíteni akkor kérlek ne válaszolj.
2020. okt. 11. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező, jó lenne ha szépen csöndben felhívnád az ügyfélszolgálatot.

Hidd el hogy én is tudom hogy neked is kiadja, de ha a város másik végére küldelek, akkor meg azért megy a reklamálás.

2020. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló. Hétvégén nincs ügyfélszolgálat ha tudnád. Budapestre ha tudnál olvasni akkor meg az összes kerület bele tartozik. Ha mondjuk te láttál a Budafoki Lidlbe/Aldiban porszívót akkor nyilván azt írod. Én meg eltudom dönteni hogy nekem már túl messze van-e avagy sem.
2020. okt. 11. 11:36
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hétvégén nincs ügyfélszolgálat ha tudnád."

Én tudom mikor van, veled ellentétben.

2020. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint mégse tudod. Hétvégén is fel tudod hívni őket de nem veszi fel senki sem.Csak hétköznap.
2020. okt. 11. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!