Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlanátok megbízható, jó...

Ajánlanátok megbízható, jó minőségű szárítógépet, ami nem teszi tönkre a ruhákat?

Figyelt kérdés

A családban van, aki használ szárítógépet, de egy idő után nagyon elvékonyítja a ruhákat, kilyukadnak, tönkremennek. Szárítás után a szűrőn mindig egy nagy marék szösz marad.

Van olyan szárítógép, ami nem szedi ennyire szét a ruhákat, vagy ez általános "probléma"?

Köszönöm szépen!



2020. okt. 12. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nincs. Próbáltam több márkát (albérlet), drágábbat, olcsóbbat. Az eredmény mindenhol ugyanaz: összement, kifakult ruhák, cserébe viszont szárazak.

Nemrég költöztünk saját lakásba, vettem egy jó minőségű párátlanítót szárítófunkcióval, ezerszer jobb mint egy szárítógép.

2020. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teregetes :)
2020. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó: nyilván oka volt annak, hogy szárítógépet kerestem. Helyhiány miatt fregoli kivételével máshova képtelenség teregetni, arra meg jó, ha egy adag mosás ráfér.
2020. okt. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!