Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mivel lehet az elektromos...

Mivel lehet az elektromos páramentesítő készülék hűtőbordáját letisztítani?

Figyelt kérdés

4 telet ment a készülék,és van a bordák közt már takarítani való.

Pormaradvány,de "szárazon" nem jön le.

Valahol klímatisztító spray-t olvastam,de nem tudom hogy be merjem-e fújni vele,illetve milyet használhatnék?

Klímást hívtam tisztíttatás ügyben,de azt mondta,ilyennel nem foglalkozik.



2020. okt. 17. 18:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9-es!kösz az érdemi segítséget!Tudod,nekem nem mindegy mivel tisztítom ki!Jó a magadfajtának,hogy te mindenhez IS értesz,az ilyeneket hívják kóklereknek.Te biztos mindig tudsz mindent,segíséget kérni meg égő,inkább mész a saját fejed után,aztán majd ráfogod valamire/valakire ha nem sikerül.


10-es!Neked szintén köszi,de a politikát meghagyom az olyanoknak,mint Te,hiszen érdemben megszólalni nem tudsz,de azért idejöttél beböfögni valamit!

2020. okt. 28. 17:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Tehát bölcsész és jogász. :)
2020. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"te mindenhez IS értesz"

nem értek mindenhez! de nem akarok fenn minden kis apróságon.

Sajnos ismerem azt a típust akik tényleg minden megakaszt... egyik legjobb barátom egy irodalomtörténész srác, doktori fokozatig vitte, de annyira balfék, hogy olyant rajzolni nem lehet!

igyekszem mindenben segíteni neki, de néha tényleg az a szerencséje, hogy messze lakik és nincs kedvem elkocsikázni hozzá és lekeverni két pofont neki :D

vannak olyan dolgok az életben amit nem kell túlgondolni! takarítsd ki az a kib..ot gépet és kész!!!!!!


egyúttal javasolnám az EMMI-nek, hogy egy minimális műszaki intelligenciát is igyekezzenek a feltörekvő nemzedékbe beleverni. Legalább egy izzőt tudjatok már kicserélni fórumozás nélkül, legalább a szutykot tudd már lekefélni egy hőcserélőről anélkül, hogy napikig kellene erről szemináriumot tartanunk.... ez nem rakétatudomány!

2020. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jobbat mondok. Olvassa el a használati utasítást. Olvasásni állítólag tud.
2020. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
lehet tud olvasni, sőt elemezni is tudja a mondatokat, de azt ami ott le van írva azt nem meri mcgcsinálni, ez a baj!
2020. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!