Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung háztartási gépek...

Samsung háztartási gépek (mosógép, szárítógép, hűtő) mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg a szervizeket nem viccből tartja a gyártó, az ő termékeik is elromlanak, ez alól nem kivétel. Garancia, illetve plusz garancia vásárlás lehetősége többnyire van. Neves gyártó, nem új a piacon, jó érzékkel rakja össze a cuccait.
2020. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt Samsung mosógépek több évig szolgált és imádtam ,van Samsung mikrom az is jó.
2020. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Az ismert kommersz márkák között nincs szignifikáns különbség, tehát nem sokat számít, hogy pl. Samsugot, LG-t, Whirpoolt, Zanussit, stb.y stb. veszel, esetleg szervizháttér lehet eltérő, ezen kívül azt vegyed, amelyik tetszik.


Léteznek prémium márkák, amelyek megbízhatóbbak, lásd pl. Miele, de azok sokszor annyiba kerülnek.

2020. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Az előző hozzászólóhoz írnám, hogy igaza van , de a Zanussi az nagyon alsókategória. Az Electrolux , ami kb , ami középkategóriás.
2020. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Valamiért én meg a Miele-ben nem bízom, illeve egy Samsunghoz képest irreálisan drágának tartom.

Anyukámnak is Miele van, kb 20 éves, azt mèg Németországban gyártották, ott is lett vàsárolva. A mostaniak hol gyártják, tudja esetleg valaki?

2020. okt. 20. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:

4:

A Zanussi és az Electrolux az esetek 99%-ában ugyanaz, a gyártó is ugyanaz egyébként, csak a design más. Nálunk a villanytűzhely Electrolux, tök ugyanazt árulták Zanussi (talán AEG-ből is volt) márkanéven is, és amúgy belépő szintű tűzhely, nem volt olcsóbb a Zanussi sem.


5:

Nézd meg az oldalukon a Locations->Production sites menüpontban, egy kínai és egy csomó európai gyáruk van, úgyhogy az összeszerelés tuti európai, de kizárt, hogy ne lennének alkatrészeik Kínából


Én mondjuk nem vennék Miele-t, nem ér annyit, csak írtam, hogy az megbízhatóbb, mint az átlag kommersz, amibe a Samsung is beletartozik. Azért nem éri meg, mert veszel egy Samsung mosógépet 100 ezerért, várhatóan 10 évig jó lesz(persze nagy a szórás), aztán veszel egy újat, és így tovább, a Miele meg lenne 300-400 ezer, és hiaba jó 25 évig, ha 15 évesen már elavult lesz, akkor lesznek hatékonyabb, jobb mosógépek. Annak éri meg a Miele, akinek nem számít a felár, fontosabb neki, hogy kisebb legyen a meghibásodás esélye.

2020. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagymamám és anyámék egyszerre vettek mosógépet.



Nagymamám hetente egyszer mos, anyámék háromszor.



Mamám egy elöltöltős Samsungot vett, anyámék felültöltős Electroluxot.



Ez 2012-ben történt.


A samunak szinte minden évben volt valami baja, nemrég végleg beadta a kulcsot.



A gyakrabban használt Electrolux a beüzemelése óta nem látott szerelőt....



De kb ugyanez volt a tapasztalat minden egyéb Samsung termékkel is (porszívó, hűtő, stb)

2020. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A samunak szinte minden évben volt valami baja, nemrég végleg beadta a kulcsot.



A gyakrabban használt Electrolux a beüzemelése óta nem látott szerelőt...."


És ebből mit kellene megállapítanunk?

2020. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyukámnak 10 éve van samsung elöltöltős mosógépe. Hibátlanul működik nála, pedig minden nap használja. Anyósoméknak beko elöltöltős van (4éves) de egy folyton van valami baja. Egyszer már ki is cseréltették a gépet, mert a szervíz megállapította, hogy gyári hibás, bár ez lehetett volna a samsung is.


Én például azért választottam samsung gépet, mert azon jók a programok. Normál napi mosás 1:02 perc, és nem 1:45, mint a beko-nál.

Nem mellesleg sokkal szebben néznek ki szerintem a samsung gépei, bár az LG és a Whirlpool is tetszett nekem :)

2020. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!