Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívófejnél hogy van a...

Porszívófejnél hogy van a beállítás? Ha padlót porszívózok, akkor ki kell nyitni a "szőrős részt", vagy nem? padló-szőr, szőnyeg-szőr nélkül?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Fordítva.

Szőnyeg-szőr, Padló-kopasz.

A szőrök fogják megbirizgálni a szőnyegszálakat. Padlónál vissza kell venni a teljesítményt, vagy kinyitni a markolatnál, különben oda fog ragadni a túl erős vákuumtól.

2020. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
100%

Szőnyeg: kefe nélkül (ha azt szeretnéd, hogy a hajszálakat és egyéb szöszöket összeszedje rendesen, akkor a sörtéket is kitolhatod, de akkor nehezebb lesz tolni).

Padló: kefével (ellenkező esetben például a parkettát összekarcolja a kefe).

2020. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a kemény padlót kefével szoktam. A szőnyeget meg úgy, hogy ha hajas, akkor először kitolt kefével "legubancolom" a hajakat (nagyon hosszú hajszálakkal szokott tele lenni ott, ahol fésülködöm), utána behúzott kefével újra végigmegyek rajta, így jobban kiszedi a port a szőnyeg belsejéből. Kárpitokhoz külön fejet használok.
2020. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
My life was a lie 😂😂 15 éve fordítva használom ezek szerint, de legalább ma is tanultam valamit. Nekem azért tűnt logikusnak a szőnyeg - kopasz parosítás, mert egyrészt beakad, másrészt padlón amúgy nem szív olyan jól, így meg bekaparja a csőbe a kefe. Nekünk padlót sose karcolta a kefe, inkább amikor a kerekek a fejen végleg beakadnak a hajaktól, és nem forognak már.
2020. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyan úgy szoktam mint a 3as 😃
2020. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez is egy olyan dolog amit senki se tudja mit miért hogyan van, csak nyomja ész nélkül.
2020. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
A keménypadlót kell kefésen, a szőnyeget kefe nélkül. Rá is van rajzolva a legtöbb fejre amúgy. De ha szereted átkefélni a szőnyeget, akkor használd úgy. Igazából jelentősége a parkettánál van, hogy ne karistold össze.
2020. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!