Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Újra kellene mosnom a ruhákat,...

Újra kellene mosnom a ruhákat, ha a mosószer nem tudott rendesen felhabzani a gépben?

Figyelt kérdés
Ecetet szoktam használni öblítőként, és valami oknál fogva, mikor betöltöttem, rögtön kifolyt. Gondolom ilyenkor ráfolyik a ruhákra, és mivel az savas, a lúgos mosó folyadék meg nem tudott felhabozni annyira, amennyire szokott. Nem tudom, így kimossa-e rendesen a ruhákat. Nem extrém koszos ruhák, csak átlagos utcai ruhák, nincs sok kedvem újra beindítani és rápazarolni azt a rengeteg vizet. ??? :(

2020. nov. 15. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ecet-sav

Mosószer-lúg


A kettő közömbösíti egymást, így nem csoda ha nem habzott a mosószer.


Mosd ki újra.

2020. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszagolod, ha tisztának tűnik, szerintem ne fáradj vele. Ha koszos, foltos maradt, akkor persze küldd be még egy körre.
2020. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csinálj egy kísérletet!

mosd ki újra és figyeld a vizet mit enged ki a mosógép magából. Ha koszos a víz akkor nem mosta ki rendesen elsőre - sajnos jártam már így...

2020. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat.

Igazából utálok pazarolni, úgyhogy végül nem mostam újra :/ Friss, jó illatuk lett, remélem azért vmennyire kimosta őket...

2020. nov. 15. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

na én múltkor pazaroltam - helyetted is.

kimostam csomó ruhát egy 40 fokos, 30 perces gyors programmal

ééééééés!!!!

nem lettek tiszták.....

büdösek maradtak......

kimostam megint ugyanazzal a programmal és olyan fekete víz jött le megint a gépből, hogy majd elhánytam magam. :D

2020. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó persze, ilyen helyzetben érthető, hogy újra mostad.

Én is csak azért nem mostam újra, mert egyrészt maguk a ruhák sem voltak kimondottan koszosak, max izzadtak stb, meg az illatuk is jó volt, mikor kivettem őket (pedig én használok illatos öblítőt, csak ecetet, meg a mosószernek sincs szaga).

2020. nov. 16. 18:53
 7/7 A kérdező kommentje:
(*NEM használok)
2020. nov. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!