Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a legelső olyan li-ion...

Melyik a legelső olyan li-ion aksis, madzag nélküli álló porszívó, amit már érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Nagyon utálok porszívózni, de rájöttem, hogy főleg azért mert folyton cibálni kell magam után a gépet, plussz 3-4x át dugdosni mire körbeérek a lakáson.

Ezért próbaképpen vettem most pár hete a lidlben egy kis morzsaszívót ami ilyen állóporszívó kiegészítéssel jött. Tök jó, sokkal könnyebb. 2,3 naponta simán végig tolom a lakáson, de kb olyan erővel szív mint én, szóval a pici szöszökön meg a könnyű poron kívül kb semmit nem szed fel.

Viszont mivel maga a technológia bevált, szeretnék venni egy olyan álló porszívót, ami elég erős hogy kiváltsa a konnektoros verziót, és érdekelne hogy ez legolcsóbban mennyiből úszóható meg?

Előre is köszönöm.



2020. nov. 18. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A mai vezetékes porszívók a konnektorból 700-900 Wattot vesznek fel. Ha akkuról akarnál ekkora teljesítményt felvenni, nagyobb és nehezebb lenne a porszívó mint a vezetékes. Ahogy a neve is sugallja, a morzsaporszívó nem a hagyományost hivatott helyettesíteni, hanem egy kiegészítő, ami akkor hasznos, ha lemorzsázol a földre és csak ezért nem akarod elővenni a hagyományos porszívót, akkor jól jön. De rendes takarításra alkalmatlan.
2020. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eleve az állóporszívó mellé is kell rendes, így én a helyedben robotporszívót vennék.

Nem helyettesíti a takarítást, de jó én.

Én dolgozom és tanulok, amikor van is időm, pont nem takarítani fogok, a robotporszívó jó arra, hogy kevésbé ver fel a kosz.

2020. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem morzsaporszívót akarok venni, hanem állóporszívót. A mostani az az, nyilván azért is gyenge, de egyre több reklámban szerepelnek aksis állóporszívók, ami nem egy morzsaszívó kiegészítővel, hanem konkrétan porszívó. Én olyat keresek, meg arra lennék kíváncsi van e valakinek, mire képes, mekkora ereje van stb. Pl :

[link]

A robotporszívóval az a baj, hogy kb hetente fél órát kell vele szórakozni, kitisztítani, néhány elemét cserélni. Plussz baromi magasak a küszöbök és elég sűrűn bútorozva van a lakás. Sok helyre nem férne oda és több helyen is elakadhatna. Valamint az már százezres tétel. Én ilyen 50-70 körül gondoltam max költeni.

2020. nov. 18. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A morzsa porszivó semmire se jó.

De ezt is cipelned kell, mint a normális porszivót.

2020. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Veszi egyáltalán a fáradtságot valaki hogy normálisan elolvassa a kiírást meg a választ?

NEM MORZSAPORSZÍVÓT AKAROK HANEN ÁLLÓPORSZÍVÓT. Még egy teliberakott linket is is küldtem hogy milyenre gondolok.

Az olcsóbbak általában ilyen 2 az 1ben eszközök. Olyat vettem a lidlben 22ert, de sz@rt se ér. Ezért akarok drágábban egy erősebb gépet venni ami NEM MORZSAPORSZÍVÓ.

Amúgy meg rohadtul nem mindegy hogy egy földön guruló ízét kell magam után rángatni, ami minden sarkon meg bútorban elakad, és elfogy a zsinórja, stb. Vagy egy másfél kilós cuccot viszek aminek nincs utánfutója se kábele amivel cseszedni kellene.

2020. nov. 21. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Dyson
2021. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!