Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új, de nem a centum system-es...

Új, de nem a centum system-es LG mosógép másnál is vibrál, rázkódik centrifugálásnál?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen a legoptimálisabb töltettel is rázkódik általában (nagyon ritkán nem). Nagy, tapadós gumitalpa van, valószínűleg csak azért marad helyben.


Igazából olvastam, hogy a 2-3 éves modellek (amiket pár hónapja még lehetett kapni a MM-ban, ahogy elnézem, már nem kaphatóak) mozgolódósabbak.


Tényleg?


Nem lehet valamit tenni ellene?


Hogy lehet így törölközőket, ágyneműt mosni?



(Vízszintben van, bár ha nagyon mozgatom, akkor mintha egy minimálisan nem lenne teljesen stabil. Nem billeg, de így elmozdul, vagy hogy mondjam.)



Dübdübdüb hangja is van, bár ez megtévesztő lehet, mert a halk motor miatt talán jobban hallatszik. Youtube videókban is van ez hang. (Direkt a jelenségek miatt kerestem utána.)


2020. nov. 25. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden mosógép rázkódik. Lehet kapni mosógép alá gumiszőnyeget, attól halkabb lesz, és kevésbé rázkódik.
2020. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Halkabb mondjuk ne legyen, mert akkor végképp nem hallom meg, mikor végzett.

Amúgy volt már alatta, még rosszabb volt a helyzet.


Az előző, régi LG nem rázkódott ennyire, optimális mennyiségű és nagyságú töltettel semennyire se, családtag Bekoja meg még akkor se rázkódott, amikor szőnyegett tett a szerencsétlenbe.

2020. nov. 25. 13:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi beállítottuk a talpait azt kész
2020. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És optimális töltettel totál szépen centrifugál?
2020. nov. 25. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig. Az előző 19 évet bírt, tavasszal újat vettünk mert a regihez nem volt alkatrész. Ugyanúgy problémamentes hibátlan gép. Szűk helyen van így macera volt beállítani de tokeletes
2020. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem olyan, hogy ha rátennél egy újságot, akkor azt nehezen vagy sehogy se tudnád olvasni.


Ma például normál ruhákkal, azaz semmi törölköző meg ilyenek, lazán (tehát nyomkodás nélkül) majdnem tele.


Amikor még lassabb fordulatszámon pörgött, akkor olyan látvány volt maga a dob kilengése, hogy azt hittem, most szakad le...


A régi sokkal fegyelmezettebb volt.



Ezt egy nem félős macska simán élvezné, flabélos. Rokon Beko-ja meg nem.

2020. nov. 25. 19:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Garancia szerviz felhív és megkérdezed, lehet-e hibás a mosógéped?
2020. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5


Csak kíváncsi vagyok, melyik modell?

2020. nov. 26. 13:44
 9/12 A kérdező kommentje:

Nos, azóta volt kint a garanciális szerviz.

Amúgy korrektek, udvariasak voltak és igen gyorsak!


Alaposan megnyomkodta, megángatta a dobot a lengéscsillapítókat ellenőrizendő. Azok jók.


Állított a lábain. Nem teljesen 100%-ig volt vízszintben.


Viszont most is vibrál a gép. Egy pohár még közlekedett is a tetején. Ezek szerint ez ilyen. Így oldja meg az LG, hogy olcsóbb és rövidebb életű terméket állítson elő. Nem véletlen, hogy 15 éve majdnem ugyanennyiért vettük az elődjét ha a gőz funkció miatti többletárat (és csak azt) leszámítom. Csakhogy a forint értéke nem ugyanaz már.


Mindegy, a lelkiismeretemet megnyugtattam, mivel így nincs az, hogy az egyértelműen hibás gépet használom, ami a gari lejárta után úgy romlik el, hogy az megelőzhető lett volna.

2020. dec. 6. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
nincs amit tönkremenjen benne az ugrándozás miatt..
2020. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!