Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosógéped a mosási ciklus...

A mosógéped a mosási ciklus után hányszor öblít (tiszta vízzel)? Az utolsó öblítést leszámítva amikor belekerül az öblítő.

Figyelt kérdés
Szerinted hány öblítés kellene nekik? Por, vagy folyékony mosószert használsz?

2020. nov. 30. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Milyen típusú mosógép? Elég változó, az újabbak rövidebb ideig többször öblítenek, a régebbiek hosszú ideig 1x.2x..
2020. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Alapból úgy van, hogy 2 öblítés van, és állítólag plusz köztes centivel spórol nekem a vízen. De szerencsére van plusz öblítés gomb is, azt mindig benyomom. Csakis gél vagy kapszula.
2020. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
* centrivel
2020. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Samsung 8kg-os
2020. nov. 30. 23:32
 5/21 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem akkor 2x, plusz az utolsó az ecettel :) de ha benyomom a plusz öblítést akkor 3x és csak azután az ecettel negyediknek.


De ha kevés ott a külön öblítősprogram.

Ha sok, akkor egyszerűen leállítod és átkapcsolod csak centrifugára.


De erre csak azok tudnak érdemben válaszolni akiknek a kádba folyik a víz, a többieknek halvány fogalmuk sincs mikor miből mennyi és milyen. A kifolyó víz kémhatását kell mérni, akkor van kiöblítve, ha bőrsemleges PH-t érsz el. Vagy minimum nem habzik semmit. (vízkeménység-mosószermennyiség-"öblítőszer"-ecetfüggő + centifugafüggő)


Mindig addig kell bő vízben kiáztatni majd kicentrizni amíg a lúgosság megszűnik.

2020. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Régi LG (WD-10302NUP) asszem legalább 3-szor (összesen) és normális mennyiségű vizet is használt hozzá. Mármint rendesen látszott a víz az üveg alján. Természetesen centri mindegyik után volt.


Az új, valami 2 éves modell sokszor csak 2-szer és semmi víz nem látszódik, lényegében a nedves ruhákat dobálja.

2020. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez a problémám :D nagyon nagyon kevés vizet szív be épp hogy csak nedvesek a ruhák, és zavar.
2020. dec. 1. 14:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vízzel mosnak már kvázi....


Dobálják a nedves ruhát.



Közben a márkák zöménél az üst hegesztett, ahol nem, ott a dobcsillag van szándékosan elrohadó anyagból. A mosógépek egyre ócskább, olcsóbb anyagokból vannak.

Az okostelefonok akkuja nem cserélhető.


Minden eszközünk egyre rövidebb időtartamra van tervezve, még egy autó, sőt, villamos vagy vonat is.



EZ szennyezi a környezetet, nem az, ha ténylegesen vízzel mos a mosógép, ami plusz pár liter víz és picivel több áram....

2020. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ahol kevés a víz, ott vagy rossz programot használnak, vagy csak azt nem értik, hogy a zuhanyozós gép keringteti a vizet, visszalocsolja középen, így kevesebb kell bele. Éljen a kamukörnyezetvédelem!
2020. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem zuhanyzós. Az LG TurboWashnak hívja, de nekem nem olyan.


A Mix program elején múltkor néztem, a legeslegelején még látszódott a víz, aztán azt felszívták a ruhák és annyi.

2020. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!