Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Beko, illetve Elektrabregenz...

Beko, illetve Elektrabregenz tűzhelyeikről mit gondoltok? Mennyire jók? Mennyire megbízható márkák ezek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Beko szerintem alsó polcos cucc. Minimum Bosch, Siemens, Aeg, Fagor, vagy a legjobb de zsebbenyúlós: Miele
2020. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mit jelent az alsópolcos cucc?


Mert a fent említett márkáknak azért vannak félmilliós termékeik bőven...

2020. dec. 10. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy örökké tonkremenos AEG sütő csúcsmodell volt régebben) egy 130e ftos bekora csereles meghozta a megváltást. Nem azt mondom hogy nem lehetne jobb a gőz funkciója, de nagyon jó.


A Whirlpool mosogatógép is örökké tönkrement 2 éve egy Beko van ez idáig jó de itt vannak fenntartasaim mert be lehet ajtó nyitogatassal diliztetni és akkor pár deci víz kifolyik belőle ami nálam baj mert parketta van a konyhában, és emellett a felső kosár szintje nem állítható.


Bár a csak 85e Ft volt akcióban és beépíthető, még inverteres motor, de az 5 évvel korábbi 200ezres whirlpoolt mosogatas minőségben legyőzi.


Így látszik csoda nincs, de ár teljesítményben nekem bejött, itt könnyebben elfogadom a hibákat mert ennyibe került

2020. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Sokan olcsón szeretnének örökké tartó minőséget. Ilyen nincs. Konyhai gépekben én az Electroluxot ajánlom, nem egy felső kategóriás modell, de minőségben, tudásban szerintem nagyon fejlettek. Beko, Whirlpool, Indesit, Candy semmi pénzért nem hoznám be az otthonomba.
2020. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Már megint egy márkanév-gerillareklámer?
2020. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Paczalos István ***** válasza:

Az AEG-et nem ajánlom, mióta elvitték távol keletre, a minősége nagyot romlott.

A BEKO-ra 7 év garanciát lehet venni, szóval annyira nem lehet gagyi.

Bár a beépíthetős Bosch-t nézegetem most, indukciós lap + gőzölős sütő 130 körüli áron van ugyanígy 7 év garanciával.

2020. dec. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudok tanácsot adni a márkák kérdésében, de azt javaslom, ott vegyél nagy háztartási gépet, ahol (például gyári garancián felüli 3 plusz évre) kiterjesztett garanciát is lehet vásárolni hozzá. Egy közepes kategóriájú gépnél sokat dob rajta, ha nem kell aggódnod, hogy 2 év múlva esetleg ki kell dobnod, vagy rengeteget költened a javításra.
2020. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tűzhelyben még nem próbáltam egyiket sem..

Viszont mosógépben mindegyiket.

/Elektrabregenz-et használtan vettem és még a mai napig jó lenne motorikusan/kb.15év/ha nem ment volna tönkre valami kapcsoló az ajtóban.Sajnos kinyílik.

Anno 6éve nem találtunk hozzá alkatrészt,mivel ez egy német gép.

Kénytelen voltam venni egyet gyorsan,akkor csak 75.000,-et tudtam rászánni,így a Beko-ra esett a választás.

Eddig semmi problémám vele,ez ugy 6 éve volt....

2020. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!