Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja lehet a mosógépnek?

Mi baja lehet a mosógépnek?

Figyelt kérdés

Olyat is szoktam csinálni, hogy amikor kiszivattyúzza a mosóvizet a bojlerből én engedek meleg vizet, hogy az első öblítést még meleg vízzel végezze.

A mosási idő alatt normálisan működik, de ha öblíteni kezd akkor alulról kifolyik kb.: 2 dl víz.

A mosógépnek van túlfolyója?



2021. jan. 10. 08:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem csinálja jól?

Milyen márka amúgy?


Hiába állítod le, amikor 30 perc van vissza, az alja vízben lesz egész éjjelre, míg a teteje csak nedves.

2021. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy a 30°C nem elég az alapos mosáshoz.

Nem másért.

2021. jan. 10. 13:02
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Ja a rokonom? Ő abszolút nem csinálja jól, mialatt magát is túráztatja, de ő tudja...
2021. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Whirlpool a márkája.
2021. jan. 10. 13:06
 15/33 A kérdező kommentje:
Igazad van, mert régebben kádban áztattam elő. Lehet, hogy visszatérek a régebbi módszerhez. :)
2021. jan. 10. 13:11
 16/33 anonim ***** válasza:
39%
Te ennyire túl bonyolitasz egy egyszerű gépi mosást?
2021. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Így nem tisztább? Valamikor csak tárcsás mosógép volt és az tisztábban mosott, mint bármelyik mai modern mosógép. Hacsak nincs már még tökéletesebb gép azóta a piacon.

Mivel utálok vasalni, ezért csinálom így.

2021. jan. 10. 13:42
 18/33 anonim ***** válasza:
66%

Vannak mosógéptesztek, de én úgy érzékelem, azokon zömmel a jobb márkák teljesítenek jobban: Miele, Bosch, LG, AEG-Electrolux.


De egy átlag ágyneműt a Whirlpoolnak is ki kell tudni mosnia.


60 fok, pamutprogram, ha gőzfunkciós, akkor kell lennie valami antiallergén programnak is, az még hosszabb, a végén gőzöl. Ki kell mosnia.


Gyűrődésmentesítés opció meg talán csak a Hajdú Energomatban nincs.



Mi a gondod egyébként a mosás minőségével?

2021. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Lehet, egyszer, nagyon megtömhettem a gépet, és nem volt tiszta illata az ágyneműnek. Újra ki kellet mosni a géppel. Dupla vízfogyasztás, az elektromosság az ilyenkor elenyésző.

15 éves mosógép nem látok ilyen pictogramot a gépen.

2021. jan. 10. 14:15
 20/33 anonim ***** válasza:
40%
Ezt az előre áztatást, meg programba belenyúlkálást én se értem, pláne egy sima ágynemű mosásnál. Nekem pl azért van automata gépbem, hogy csak betegyem és kivegyem a ruhákat. Jó gépem van. A szüleimé viszont egy sima középkategóriás, de az ágyneművel azért az is megbirkózik. Ha a mosásod utrán nem volt tiszta illata a ruhának, akkor lehet a mosógépet kellene kitakarítani. Nem bántásból írom, de ha benne áztatod a ruhát, akkor a belső alkatrészei már elég vízkövesek, penészesek lehetnek.
2021. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!