Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SilverCrest turmix javítható,...

SilverCrest turmix javítható, lehet így használni?

Figyelt kérdés
Lett egy teljesen új lidlis turmixgépem, sajnos a számláját ott felejtettem, nem tudom vissza vinni. Kb a 3. Használatnál a párom hibázott és annyira megpakolta csipkebogyóval, hogy elkezdett füstölni, illetve ilyen apró fekete műanyag darabok potyogtak ki az aljából, mintha ledarált volna valamit. Utána nem mertük használni, el tettem. Most beindítottam, hogy próba cseresznye működik e és làm csodát jó. Ami érdekes hogy más hangot ad ki , kicsit halkabb szerintem. Így is tudom szerintetek használni , egyáltalán használhatom? Vagy inkább ne kísérletezzek. Vagy esetleg tudja valaki mi lett a baja, javítjató e
2021. jan. 13. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Kuka, de amíg el nem füstöl, most már használd.

Lidlis gépnek pedig pont a 3 éves gari és a nem kekeckedés miatt nem hajítjuk ki a gariját, szó nélkül kicserélnék neked is.

2021. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!