Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Minden mosógép ilyen ma már?

Dr.med.habil. Genya kérdése:

Minden mosógép ilyen ma már?

Figyelt kérdés

Vettünk egy új gépet, egy Samsung WW8K4 típust.

Csalódottan látom, hogy érdemben vagy csak 20 fokos, 15-20? perces mosás, vagy 40 fokos több mint 1 óras program, s a fölöttiek vannak.

Nektek van olyan gépetek, ami tud e kettő közöttit, és mondjuk van 30-40 perces progi, és új típus? Vagy minden gép már ilyen programokkal bír?

A régi Samsungon olyan jó volt a 20 perces 40 fokos, meg a 40 fokos 42 perces program. 😣



2021. jan. 15. 01:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azért vettük ezt, mert 2 közeli ismerős is azért ajánlotta ezt, mondván, hasonlóak a programok az előző tousokhoz.

Ha lenne valami jobb opció, veszek azt is, mosókonyhában nem baj ha van egyszerre 2 mosógép. :)

2021. jan. 15. 02:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyémen 20perc 20fokos van, 30 perc 30 fokos, még kb 3 órás, aminél lehet választani a hőfokon, és a gyorsító gombbal le lehet rövidíteni kb 2 órára. Szóval nekem is az a bajom vele, mint neked. :-(
2021. jan. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én mosogépemen van 45 perces 30fokos program is.sőt 40fokos gyors program is ,15 perces 30 fokos program is .

Sőt gyorsító program is .

Ez egy Bosch mosógép.

2021. jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem LG van itt letölthető az ilyen program is így van.
2021. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Én se néztem meg az új mosógép programjait, minek? :D

A régi sokáig húzta, ugyanolyan márkát vettem, mert még ma is a jobbak (bár ma úgy mondanám, a kevésbé rosszak) közé tartozik.



LG, van csodás 30 perces program, ha 40 fokot választunk, asszem 38 perc. De rühellem, mert a kb 15 perces mosási ciklus alatt még az izzadságszag se jön ki, ráadásul nem centrifugál az egyes fázisok között, így szépen benne marad a koszos, mosószeres víz.


Viszont sohase értettem, miért annyira fontos a rövid program?!

Az ember elindítja a mosást, faképnél hagyja a gépet és megy dolgára.


Amúgy az enyémen a Mix 30 vagy 40 fokon kb 1 óra 15 perc, a sima pamut 60 fokon is 1 óra 40 perc kb, de van Sports wear, ami egyfajta kímélőprogram lényegében, 54 perc. Viszont nem sietek sehova...

2021. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is Samsung mosógépem van, van rajta egy órás napi program. 20 perces mosásra semmit nem tennék be. És én sem értem, hogy nem néz valaki utána annak, hogy mit vesz.
2021. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Enyémen van 40 fokos, ami normálisan 1 óra 5 perc, sportprogramon 35 perc, van 60 fokos, ami másfél óra, sporton 45 perc, meg van 90 fok, amit nem használok. Olyan is van, hogy kímélő meg anyámkínja program, de ezeket se használom.
2021. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a semmirevaló programok azoknak készülnek akik nem tudnak mosni, fingjuk nincs az egészről, de bűzölögnek az öblítőszagtól. Úgy vesznek új gépet, hogy nem néznek utána semminek.
2021. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
12: tökéletesen egyet értek!
2021. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elég csak megnézni a kérdésfelvető nagyképűen közszemlére tett nicknevét.

"Dr.med.habil. Genya"

2021. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!