Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámú sütőket hány...

Mikrohullámú sütőket hány évig érdemes használni?

Figyelt kérdés

Van egy Dimarson márkájú mikróm, immáron 17. éves. Amire használom, arra teljesen jó, mert melegít, olvaszt, ha kell, még a rizst is megfőzöm benne. Viszont 17 éves, itt-ott elég kopottas, ráadásul a belsejében a tetején a bevonat( szinterezés talán) az már teljesen fel van hólyagosodva, van, ahonnan már hiányzik is az a fehér rész, és a fémes rész látszódik ki. Nyilván, ahányszor törlöm át, annyiszor az a rész még kopik pluszba. De működik. Nem szikrázik, nem ráz, semmi ilyen. Csak valahogy a tudat, hogy nem teljes a belseje. Ahol épséges az a fehér rész, ott pl szép fehéár, itt a tetején gondolom azért lett ilyen, mert ez grillezős mikró és mikor megvettük 17 éve, még azt a részét is használtuk. Manapság azt már nem szoktam.

Szóval érdemes lecserélni, vagy használjam amíg teljesen be nem adja az unalmast. Kötődök is hozzá, de néha nézegetem a webshopokat hogy most milyenek vannak. Azért 17 évig egy nem annyira ismert márkát használni szerintem klassz dolog.



2021. jan. 20. 14:56
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekünk is kb annyi idős vagy már van 20 is kb., kopott meg lejön a festék róla, na és, nem számít, működik rendesen.
2021. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ami megy, azt nem érdemes lecserélni, amíg a funkcióival elégedettek vagytok.
2021. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha működik akkor persze ne dobd ki.
2021. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a működésében nincs hiba, csak használd nyugodtan.

A mi Samsung mikrónk nemrég halálozott el. 31 éves, 27 literes, digitális szerkentyű volt. Sütött, főzött rendszeresen.

2021. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Aztaaaaa, utolsó, nem semmi életkor! :)

Akkor szeretem és törődök vele tovább, és használom, amíg bírja :)

Köszönöm a válaszokat :)

2021. jan. 20. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Valami szovjet csodám van, amit a világért nem dobnék ki. Felesleges. Az összes mikro ugyanazt tudja, csak másak a gombjai, meg tud egy-két plusz funkciót, ami valójában tök felesleges, mert úgysem használja az ember.
2021. jan. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ameddig megy. Szüleim valami no name mikrója közel 20 éves. Túl sok funkciót nem tud, csak melegít és olvaszt. De ezt kiválóan teszi a mai napig.
2021. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
76%
Nekem Whirlpool 27 literes, crisp tálas mikróm van, 25 éves. Akkor 45 ezer Ft volt, nem bántam meg. Ez még svéd gyártmány! Párszor volt kis hibája, amit a szerelő megoldott. Amíg lehet, használom. Főleg azért, mert a tálban gyorsan lehet sütni vagy pirítani pizzát, húst. Imádom!!!
2021. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
74%
Ja és külsőleg semmi baja. Kicsit megsárgult az idők folyamán és a leggyakrabban használt gomb felirata lekopott.
2021. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!