Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kerámia vagy indukciós villany...

Kerámia vagy indukciós villanytűzhelyt érdemes választani? (1. 100 2. 150ezer)

Figyelt kérdés
Van-e annyi előnye az indukciós tűzhely/sütőnek hogy megérje az a plussz 50ezer ft?

2021. jan. 25. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most kerámia van, így vettük a házat, de amint tönkremegy, indukciósat veszünk helyette. Sokkal jobb. Nem csak energiatakarékosabb is, de gyorsabban is reagál pl ha leveszed az edényt, gyorsabban kihűl mint a kerámia. Hátránya, hogy nem minden edény kompatibilis vele, erre figyelni kell viszont.
2021. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Indukciós. Hátránya igazából csak az, hogy nem minden edénnyel használható, az előnye viszont sokkal több.
2021. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a gáztüzhelyet kedvelem ,most egy kerámia lapos villany tüzhely van abban lakásban ahol lakunk de nem szeretem.
2021. jan. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Az előnyök szubjektívak.

Ahogy a pizzafutár sem BMW-vel dolgozik, hanem Suzukival, mert neki az a jó.

Én pl. lassú tűzön főzöm a levest. Így hiába forralja fel a fazék vizet 5 perc alatt, ha nem használom ki. A rántottát is folyton leégetem az indukcióson, nem tudom megszokni.

2021. jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!