Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri a legolcsóbb gőzölős...

Megéri a legolcsóbb gőzölős LG mosógépet megvenni, vagy felesleges ez a funkció? Hol találom a programok hosszáról leírást?

Figyelt kérdés
Kinéztem 2 LG mosógépet, de a leírásában nem találom a programok hosszát. Hol tudom megnézni? Az egyik gőzölős, a másik nem, kb 15ezer ft a különbség. Megéri a gőzölős, vagy elég a sima?
2021. febr. 4. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A programok hossza a mai mosógépekben nem fix. Olyan technológia van benne, ami a betett ruha súlyához igazítja a program hosszát.

Gőzmosógépet csak abban az esetben ajánlom, ha sok inget, blúzt mosol. Hétköznapi ruhákhoz teljesen felesleges a gőzölés. Én ezért nem adnék ki több pénzt.

2021. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gőz a dobtisztító programhoz megy, illetve a legtöbb mostani LG mosógépnél az Allergy Care és a Baby Steam Care programhoz. Fertőtlenít, puhít, allergéneket távolít el.


Kíváncsiságból nézegettem csak, mert az enyém fél éves (kifutó modell), de látok nagyon olcsó LG gőzmosógépet. 130 ezer alatt ne vegyél gőzöset, érzésem szerint igen gagyi és az üst se feltétlen csavaros.

2021. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemigen lehet megtalálni amúgy a programok hosszát.


Ma mostam, pamut 40 fok, 1000-es centrifuga, 1 óra 30 percet állapított meg magának és bő 10 percet késett a mosás.

2021. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem legalább ilyen iránymutató időt találok valahol, mint pl a szárítógép szekrényszárazra 3:20-at ír, de kb 1,5 óra alatt végezni szokott. Ez sajna mindenképp 130ezer alatt lesz, erre telik most csak. Babaruhákhoz, plüssök fertőtlenítésére használnám leginkább ezt a gőzprogramot, bár aztán lehet ez is olyan lenne csak, mint sok más a lakásba,amit annyira fontos volt megvenni,aztán 1x használtam csak. F2WN2S6S6E egyébként a kiszemelt. De mit jelent az, hogy az, hogy az üst nem csavaros? Bocs, de nem èrtek hozzá, annyit mondott a szerelő, hogy LG-t vegyek.
2021. febr. 4. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezekben nem hiszek. 30 évvel ezelőtt nem volt gőzmosógép, volt a Hajdu meg az Energomat. Nem voltak mindenféle össze-vissza sensitivezett mosószerek és öblítők. Amit fertőtleníteni akartunk, azt kihipóztuk (nyilván amit engedett a ruha anyaga és színe), minden mást kivasaltunk. Én csak a fertőtlenítés miatt nem venném meg.

Bejárónő vagyok egy családnál, ahol LG mosógép van, valóban nagyon jó minőségű, abszolút nem gyűri a ruhákat és nagyon halk.

2021. febr. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez van:

[link]


Se wifi, se AIDD és 130 ezer Ft az átlagos ára. A minősége így is hagy kivetnivalót.


130 alatt ne vedd meg a gőzöst, nem tudom, mit spórolt ki belőle az LG, de valamit igen.



Őhozzá mit szólsz (már ha amúgy keskenyről beszélünk)


[link]

2021. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!