Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elaludtam hajszárítás közben...

Elaludtam hajszárítás közben és amikor felkeltem már nem kapcsol be. Elromlott? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettük ezt a hajszárítót és ha anyám meglátja, hogy elrontottam én halott vagyok

2021. febr. 8. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet hajszárítás közben elaludni? De mindegy is.


Szerintem amikor elaludhattál valószínű a hajszárítód is olyan helyre került ahol elszorítottad a levegő útját, túl melegedett és leállt. Minden ilyen készülékben van egy hőkioldó amit ha visszanyomsz akkor újra üzemképes tud lenni. De vannak olyan hajszárítók amikben automata a hőkioldó tehát ha lehűlt a gép akkor automatikusan visszaugrik a helyére és üzemelhet tovább. Első körben várd meg amire teljesen lehűl szobahőmérsékleten és akkor próbáld bekapcsolni. Ha akkor sem megy akkor szét kell szedetni valakivel és meg kell nézni mi a gond. Ha még garanciális akkor visszaviszed hogy sz@r és nem mondasz semmit arról hogy béna voltál hanem csak azt hogy egyik napról a másikra nem működött és nézzék meg mi a baja, vagy cseréltesd ki.

2021. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van , lehet csak várni kell egy kicsit a hőkioldóra, de legközelebb igyál egy kávét hajszárítás előtt.
2021. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kapta be a hajadat?

Ha nem a hőkioldó akkor valszeg teleszívta magát hajjal, meg amit még talált és emiatt nem indul.


de most komolyan... a történetről nincs videód? El

2021. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon fáradt voltam de nem akartam vizes hajjal aludni és úgy száritottam hajat hogy neki dőltem a falnak és elaludtam és kb egy órával később keltem fel. Próbálkoztam de azóta sem kapcsolt be
2021. febr. 8. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én így jártam a digicselő fúróval múltkor.

Nyomtam át a falat,azt bealudtam,,mikor felébredtem,már 5 emelettel lejjebb volt a digics..

Azóta is a lukakat tömöm.

2021. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor lehet leégetted...

bazz ne csinálj ilyent, szerencséd, hogy nem gyújtott meg az a vacak és nem égtél halálra.

2021. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szárítónak minden bizonnyal annyi, valószínűleg leégett a motorja. Még szerencse, hogy nem gyulladt ki. Legközelebb feküdj le inkább vizes hajjal ha fáradt vagy, mert úgy kevesebb az esélye hogy életveszéylbe sodrod magad és a környezetedben élőket.
2021. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5:

Szóval te voltál aki a tájképemre napot csináltál fúrógéppel! Ha otthon lettem volna, akkor Chuck Norris segítségével visszahajlítottam volna és lenne szarvad fúrószárból! 🤣

2021. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 helikopeter ***** válasza:
Megpróbálhatnál bocsánatot kérni és jóvátenni valami szívességgel. Ennyire egyszerű, szokott segíteni.
2021. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
WTF ?
2021. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!