Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Normális, hogy egy új mosógép...

Normális, hogy egy új mosógép 2+ órán keresztül mos?

Figyelt kérdés
Egy LG mosó-szárító gépről van szó. Első használat, üresen mostam vele, vagy 2,5 órát ment. Most egy mosó+szárító programon megy, már több mint 3 órája. Miért tart ennyi ideig?
2021. febr. 22. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az energiatakarékos programok általában tovább tartanak, de kevesebb energiát használnak összesen. A mi gépünk papírjában részletesen le van írva, hogy melyik program hány perc. A 3 óra teljesen normális lehet, de valószínűleg van rajta gyorsabb program is, ha az kell éppen.
2021. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el alaposan a használati utasítást - szinte biztos vagyok benne, hogy van olyan gomb, amivel le tudod felezni a mosási időt.


Az ECO programok szoktak ilyen hosszúak lenni.

2021. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Főleg ha szárít is. Nekem az alapos program 3 óra eleve egy rendes mosógépen. Külön szárítógépet akarunk majd mellé, az is lesz 2 óra szerintem. De ez teljesen rendben van.
2021. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! 2 óra 45 perces programokat szoktam futtatni!
2021. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy SIEMENS mosógépem van: az alap (60 fokos) program 2:17 perc, én mindig a felezős programot használom. Mármint időben... Nem koszosak a ruháink, csak átlagos izzadás, por. Bőven elég.
2021. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem új LG van, pamutprogram 60 fokon (igaz, nem max centrivel) 1 óra 35 perc szokott lenni - plusz késés, mert nagyon érzékeny a kiegyensúlyozatlanságra.


Lehet, hogy a szárítás miatt megy eddig vagy eleve hosszabb programot indítottál, esetleg megtömted.

2021. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen főként hogy mosás szárítást állítotad be .

Az én bosch mosógép pamut program 40 fokon 2:53 perc .

2021. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha hiperszuper energiatakarékos akkor igen, normális. Elecrolux gépemen 60 fokos mosás standard ideje 3 óra 55 perc volt. Nyilván rövidíthettem rajta ha akartam, de alapvetően ezt az időt állította be. A 40 fokos mosás volt 2 óra 25 perc.
2021. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te se írd meg a pontos nevét. Minek azt. Se a többi. A márkanév a lényeg ugyebár...


Egyébként meg RTFM. (olvasd el azt a k. könyvet)

2021. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy dolgot én se értek...


A legtöbb LG kiírja, mennyi idő van vissza a programból. Ebből eleve láthatod, ha teszem azt 4 óra van vissza. Ha viszont eleve azt látod, hogy 4 óra van vissza, akkor ez annyi, mi a kérdés?


Vagy esetleg késik a program, nem csökken az idő? Vagy 5-10 percekig nem csökken az idő?

2021. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!