Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan vegyem le a hűtő...

Hogyan vegyem le a hűtő aljáról a csomagoló papírt és hungarocellt?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy hűtőt, ki csomagoltam, de láttam,hogy az alján külön humgarocellen áll, és papír is van alatta. Sajnos nem tudom megemelni.
2021. febr. 26. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen ez ITT egy kérdés. Gondolom ha elkezdünk viccelődni veled akkor megsértődsz pedig erre csak vicces válaszokat bírnák írni.
2021. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ha valamit nem tudok, akkor keresek a youtubeon videót róla. így tanultam meg glettelni, klimát tisztítani, stb... keress rá, hátha töltött fel valaki ilyen kicsomagolós videót!
2021. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Emelni nem kell, csak dönteni. Kérj segítséget valakitől, megdöntitek, a felét kiszeded alóla (a hungarocell törik, a papír szakad, nem kell egybe kijöjjön), aztán a másik irányba döntve kijön a maradék is.
2021. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha válla van, akkor fújhatja a döntést, mert nem fogja tudni kihúzni alól. Lehet, hogy meg kell emelni... Azért annyira nem nehéz, hogy két ember ne tudna pár centit emelni rajta. Ha nincs harmadik személy, akkor lábbal kirúgjátok alóla emelés közben.
2021. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyedül?

Elhúzom a faltól úgy 40cm-re, és az oldalát nekidöntöm a falnak, mondjuk odarakok egy törólközőt.

Alul leszedem, elvágom a alsó felét a "doboznak", kiszedem.

Most fordítok 180 fokot és a másik oldalát döntöm neki, kiszedem a maradékot.

Ennyi...

Senkit nem kell hívni, megköszönni, főleg ha nics, én meg haladni akarok.

2021. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!