Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen páraelszívót érdemes...

Milyen páraelszívót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Most költözöm új lakásba ahol amerikai konyha van, és így paraelszívó mindenképpen szükséges. Persze tudom, azért nem csodatalálmány ez, és nyilván lesz még így is konyhai szag.


De mégis milyet érdemes venni, ami azért tényleg szív is?

Kb. 200-230at szánnék rá.


2021. márc. 1. 18:13
 1/5 anonim válasza:
Nekünk cata van, nagy teljesítményű, kivezetve, szuper jó. Három fém panel az alja, kipattintható és mosható. Amerikai konyha, de soha nincs ételszag, pedig főzünk mindent,pl. bundáskenyeret is🙂
2021. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az mit jelent, hogy ki van vezetve?

Ez egy társasház, tetőtéri felső lakás.

Ilyen helyen is megoldható?

2021. márc. 1. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak beépített szűrősek is, amik csak keringtetik a levegőt. Nincs velük tapasztalatom, én így látatlanban szkeptikus vagyok velük szemben.


Amikkel szintén nincs tapasztalatom, de logika szerint jobbnak tűnnek:

Külső ventillátorosak/elszívósak. A lényeg, hogy kivezetősek, és a cső kinti végén van a ventillátor, így valamennyivel halkabbak. Nyilván egy 1 méteres csőnél nem sok értelme van, de pl. ha a földszintről megy a padlástér közepéig a cső, akkor már lehet jelentősége. De ez csak az én elméletem, amit a gyakorlat (aka olcsósítási technikák) felülír.

2021. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az mit jelent, hogy ki van vezetve?"

A beszívott levegő egy csövén át a szabadba kerül.

[link]

2021. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, ha nincs nincs levegő utánpótlás, akkor az elszívó csak keringeti a levegőt, de elszívás nincs. Vagy ki kell nyitnod az ablakot - ha lehet ne ott, ahol az elszívó kivezetése van -, vagy tegyél az ablakaidba 8 darab rejtett ablakszellőzőt. Ezek biztosítani fognak levegő utánpótlást akkor is, ha elfelejted kinyitni az ablakokat. Így a szellőzőkön tud bejutni levegő utánpótlás.
2021. ápr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!