Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen jó minőségű kávéfőzőt...

Milyen jó minőségű kávéfőzőt érdemes venni illetve melyik faját?

Figyelt kérdés
Automata darálósra gondoltam vagy amivel jó minőségűt lehet főzni.Drágábbat vennék olyan 100 000 Ft-tól.

2021. márc. 3. 23:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem Gaggia HD8749/01 Naviglio Kávéfőzőm van, nagyon szeretem, finom kávét főz. Előtte is 15 évig Gaggia gépem volt, drágább de nagyon jó minőségű.
2021. márc. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk nincs semmi speciális gépünk. Tavaly "körbekóstoltunk" szinte minden féle kávét, és azok alapján választottuk azt ki, hogy milyen gép kell. Egy ilyen lett: [link] Messze finomabb kávét lehet vele főzni, mint pl. a melóhelyen lévő fél milliós géppel. Nem darál kávét igaz, de lehet jó őrleményeket venni.
2021. márc. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem.Van itthon kotyogós azért gondoltam más gépre.
2021. márc. 4. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
DeLonghi kávéfőzőnk van. Öntisztító, időzítő és daráló funkcióval. 7 éves, most kellett egy apró tömítést cserélni benne, ezen kívül sosem volt semmi baja.
2021. márc. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Csak az Electrolux
2021. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És ezek is eszpresszót főznek a De Longhi? Illetve szemes kávé kell bele? Meg akkor gondolom nem bonyolult a tisztítása,ha van rajta ilyen funkció.
2021. márc. 5. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
DeLonghiból is van többféle. Van kapszulás, és olyan is amibe szemes kell. Amelyikről én írtam, abba szemeskávé kell és nem, a tisztítása nem bonyolult. Néha nem árt vízkőteleníteni, de a napi tisztítást megoldja magának. Tud epszresszót és hosszúkávét is főzni, sőt lattét is.
2021. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem.Még esetleg betudnád itt linkelni,hogy pontosan melyik típus? Illetve szemes kávéból bármelyik jó bele?
2021. márc. 5. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Én vissza tértem ehhez, a legjobb kávét ezekkel lehet főzni.

Csak hát egy 80 ezres géppel jobban lehet dicsekedni.

[link]

Van kévégép nekünk is , de ez jobban izlik.

2021. márc. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

100 ezertől???! Vendéglátós vagy? Csak mert oda inkább, viszont szerintem egyszerű otthoni kávéfőzésre abszolút felesleges 100 ezernél drágább gépet venni, de Te tudod!

Márkából amúgy DeLonghi, Philips, Krups, Tchibo, vagy Saeco - ezek a márkák között nézelődj, ezek a legjobbak! Árukeresőben egy csomó fajta van, az oldal szűrőjében beállíthatod az igényeidet, a talált gépekről pedig véleményeket is olvashatsz!

2021. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!