Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Minihűtőnél normálisnak...

Minihűtőnél normálisnak számít, ha 6 és fél percenként bekapcsol a kompresszor?

Figyelt kérdés

Vettem egy 45 literes kis hűtőt a szobámba, italok, nassolnivalók tárolására. A hűtés 4-es fokozatra van állítva. Ha nem nyitogatom, akkor egy ciklus kb. 500 másodperc, ami úgy néz ki, hogy 100 másodpercet megy a kompresszor, majd utána 400 másodpercig csend van, és kezdődik elölről. Tehát mondhatjuk, hogy ideje 20%-ában megy a kompresszor. Kérdésem az lenne, hogy ez normálisnak számít-e, illetve mi az oka annak, hogy ilyen rövid egy ciklus?

Előre is köszönöm a segítséget.



2021. márc. 7. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ellenőrizd az ajtó tömítéseit.

Ha ki és bekapcsol a termosztát, akkor a hiszterézise rendben van, illetve képes megfelelő hőmérsékletet előállítani a kompresszor.

Ha viszont hamar felmegy a hőmérséklet, akkor ott nem szigetel jól valami.

Többnyire az ajtó tömítése.

2021. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez van, fél óránként kapcsol be általában és 6 perc egy ciklus. [link]
2021. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"fél óránként kapcsol be általában és 6 perc egy ciklus."

Akkor 36 perc egy ciklus.

2021. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Így akartam,csak át kellett adnom valakinek a helyem a buszon, így félre ment a mondat.

2021. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!